You and I Are Polar Opposites 1

Romantická manga zo stredoškoldkého prostredia. Miyu je veselá a spoločenská a chlapec, do ktorého sa zaľúbila, je jej pravým opakom. Majú títo dvaja šancu na lásku?

Dostupnosť Vychádza Jún 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974743766
11,99 €
You and I Are Polar Opposites 1
you and i are polar opposites 1 9781974743766 1
Predobjednávka

O komikse (manga) v slovenčine:

V láske platí, že protiklady sa naozaj priťahujú!

Miyu Suzuki žiari a je stredoškoláčka plná života, ktorá je do niekoho zaľúbená. Lenže má jeden malý problém - chlapec, ktorý sa jej páči, je jej úplný protiklad, čo sa týka povahy!

Suzuki je stredoškoláčka zamilovaná do chlapca, ktorý je jej úplným opakom! Kým ona je veselá, spoločenská a vždy sa snaží zapadnúť, jej spolužiak Yusuke Tani je stoický, tichý a zdá sa mu byť jedno, čo si o ňom ľudia myslia. Podarí sa Suzuki prekonať svoje úzkosti a osloviť ho, alebo zistí, že protiklady sa naozaj nepriťahujú?

 

O komikse (manga) v angličtine:

When it comes to romance, opposites really do attract!

Miyu Suzuki is a bright and bubbly high schooler who’s got a crush. There’s just one little problem—when it comes to personality, the guy she’s into is her polar opposite!

Suzuki’s a high school girl in love, but the guy she’s fallen for is nothing like her! While she’s cheerful, outgoing, and always trying to fit in, her classmate Yusuke Tani is stoic, quiet, and doesn’t seem to care what people think of him. Will Suzuki be able to overcome her anxieties and ask him out, or will she discover that opposites really don’t attract?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Kocha Agasawa
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 12 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781974743766

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: