Kontaktné údaje

AKTUÁLNE OTVÁRACIE HODINY:

Po - Ne: od 10:00 do 20:00 hod.

S potešením oznamujeme, že presne po 4 mesiacoch sa naša prevádzka mení z výdajného miesta eshopových objednávok na plnokrvnú predajňu kam môžete bez obáv vstúpiť a užiť si široký sortiment komiksov, manga, figúrok či rôznych doplnkov zo sveta popkultúry. A to všetko aj v sprievode milého personálu, ktorému ste štyri mesiace veľmi chýbali :)

Nájdete nás v bratislavskom nákupnom centre Eurovea, na -1. poschodí, pod schodami vedľa Tatrabanky a v blízkosti Datartu.

Na stretnutie sa teší Váš Nekonecno.sk Team (Pauli, Veronika, Henka) 

-----

Potrebujete poradiť s výberom, vytvorením objednávky, technickým problémom, alebo s čímkoľvek týkajúcim sa našich produktov? Neváhajte nás kontaktovať, sme Vám k dispozícií.


Alebo sa kľudne zastavte aj osobne v našej kamennej predajni NEKONECNO.SK Eurovea Bratislava:

 

 

Všeobecné informácie:

info@nekonecno.sk

 

Telefonický kontakt:


+421 903 425 684

 

Sociálne siete:

www.facebook.com/Nekonecno.sk
www.instagram.com/nekonecno_sk

 

O nás:

Prevádzkovateľ (fakturačná, korešpondenčná adresa a sídlo spoločnosti)

42 s.r.o.
Suché Miesto 82
900 25  Chorvátsky Grob

IČO: 50 361 091
DIČ: 2120289776
IČ DPH: SK2120289776

Spoločnosť zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 111935/B

Bankové spojenie: Tatra banka a.s.
č. účtu: 2945023868/1100
IBAN: SK5611000000002945023868
SWIFT: TATR SK BX


Zodpovedná osoba: Henrieta Lakatošová

 

Náš príbeh 

Asi to najlepšie vystihne citát z našej obľúbenej knihy. Stopárov sprievodca galaxiou definuje nekonečno ako: "Väčší než najväčšia vec na svete a ešte viac. Vlastne oveľa viac - hrozne veľký, totálne ohromná veľkosť [...] Vynásobte gigantické kolosálnym a potom to celé zasa neskutočne obrovským, a začnete mať základnú predstavu o čom hovoríme".

Pokiaľ toho chcete naozaj veľa, najviac, skrátka nekonečne, pripojte sa.

Ocitli ste sa na stránke, ktorá je v súčasnosti v internetovom priestore nováčikom (od konca roka 2016). Ale naše skúsenosti v oblasti žánru komiksov, fantastickej literatúry, fanúšikovských vecičiek a všetkého čomu sa dnes hovorí popkultúra až také nové nie sú. Naopak.

Už v r. 1996 sme otvorili prvú kamennú predajňu so zameraním na knihy, komiks, hry a všetok príbuzný sortiment, ktorý k fantastickému žánru neodmysliteľne patrí – Brloh (správny fanúšik fantastiky by mal poznať).

Vydupali sme to teda od samotného začiatku takmer až do nedávnej minulosti. Teraz nastal čas na malý reštart, alebo pokračovania toho čo máme tak nekonečne radi – čuchanie farby komiksov, prevracanie stránok v knižkách, prežívanie príbehov, zbieranie figúrok, nosenie štýlových tričiek, rozbaľovanie zásielok s novými vecičkami za sprievodu nadšeného poskakovania, alebo stretávanie sa s podobne postihnutými na rôznych akciách, sledovanie filmov, seriálov, užívanie slobody,...a to všetko až do nekonečna.

Ak to máte radi aj vy – ste tu správne. Na tejto stránke nájdete asi najširšiu ponuku komiksov a mangy v našich končinách k okamžitému odberu, množstvo oficiálne licencovaného geekovského oblečenia, fanúšikovských predmetov, kníh, figúrok, atď., atď. Ponuku samozrejme neustále dopĺňame a rozširujeme i keď určite ešte chvíľu potrvá kým nahodíme všetko čo momentálne máme, alebo chystáme.


Prajeme príjemný zážitok

Vaše Nekonečno.sk – Obchod pre každodenných hrdinov.