Komiksový komplet Legenda o Batmanovi už od 1,99€ ?

Batman sa vracia v novom (tmavom) šate! 

Vstúpte do sveta DC Comics s jeho najznámejším hrdinom - Batmanom! Prvé číslo je len za 1,99€!

 

Prečítajte si čo Vás v tejto pravidelnej zberateľskej edícií čaká a na čo sa môžete tešiť. 

Jeho revírom je mesto Gotham, jeho obľúbená farba je čierna, jeho tempo je nezastaviteľné! Jeho meno je Batman! Všetky najdôležitejšie príbehy, napínavé súboje s najväčšími záporákmi Vás už čakajú! Nová pravidelná séria DC Comics Legenda o Batmanovi štartuje aj na Slovensku s prvou časťou Rok nula.

batman-comics-sk-gallery-1

Strhujúci komplet komiksových zväzkov viazaných v pevnej väzbe obsahuje to najlepšie zo sveta Batmana. Prispeli k tomu známy kresliči, ktorí svojimi ilustráciami a jedinečným umeleckým štýlom podčiarkujú výnimočnosť tohto hrdinu. Na chrbáte každého komiksu je časť obrázku, po úspešnom zozbieraní všetkých častí vám poličku bude zdobiť krásna panoráma postáv z Batmanových príbehov. Nechýbajú tam Joker, Robin, Bane a samozrejme hlavný aktér, Batman.

Komiksový komplet je vhodným štartom pre začiatočníkov, keďže obsahuje tie najvýznamnejšie príbehy a kladie si za cieľ zoznámiť čitateľov s príbehom Bruce Wayne a jeho spoločníkov/ nepriateľov. Séria obsahuje aj takzvané mini série príbehov, ktoré na seba nadväzujú v dvoch či troch knihách. Netreba sa však báť siahnuť po ktoromkoľvek čísle, keďže celá séria nie je kontinuálna (pokojne si prečítajte príbehy svojich obľúbených postáv v jednotlivých komiksových knihách).

Séria vychádza pravidelne každé dva týždne.

Čo sa dočítate v prvom čísle za 1,99€?

DC Comics Legenda o Batmanovi 01 - Rok Nula 1 je úvodnou knihou do celej série, a rozhodne ju odporúčame prečítať každému fanúšikovi Batmana. Príbeh je o Bruceovi Wayneovi (miestny miliardár a lámač ženských srdcií), ktorý pred piatimi rokmi náhle zmizol. Teraz sa však objavil v Gothame, meste v ktorom zlo nikdy nespí, a je plný odhodlania viesť tajnú vojnu so zločinom. Mesto sa počas jeho neprítomnosti ocitlo v nemilosrdnom zovrení Red Hoodovho gangu. Kto sa skrýva pod tajomnou červenou maskou? Bruce svoj návrat dlho neutají a je prinútení vystúpiť na verejnosti (ako slušný a veľmi bohatý občan). Aby mohol vo svojom boji aj naďalej pokračovať musí sa stať viac ako človekom - musí sa stať BATMANOM! Začítajte sa do brialiantného príbehu spod pera Scotta Snydera!

Príbeh pokračuje v druhej knihe s názvom DC Comics Legenda o Batmanovi 02 - Rok Nula 2, kde sa stretávame so zlosynom Riddlerom. Podarí sa Temnému Rytieriovi (a.k.a. Batmanovi) vylúštiť Riddlerove záludné hádanky a zachrániť milovaný Gotham?

collection-offerta-14

Objednajte raz - ostatné objednávky vybavíme za Vás!

S nami Vám neujde ani jedno číslo! Stať sa u nás pravidelným odberateľom, abonentom, nebolo nikdy jednoduchšie! Pri vašej online objednávke jednoducho do poznámky napíšte, že chcete pravidelne odoberať nové čísla a my vám ich automaticky odošleme, keď ich naskladníme (cca každé dva týždne). Určite si periodicitu odosielania - ak chcete ušetriť na poštovnom a nevadí Vám počkať si, napíšte do poznámky pri akom počte kusov Vám komiksy zašleme. Napríklad každý mesiac po 2 kusy komiksov. POZOR! Tento komiksový komplet vychádza približne každý druhý týždeň nový diel, a zatiaľ bolo oznámených 80 kusov, ktoré skompletujú sériu.

Radi Vás uvidíme a uvítame aj osobne v kamennej predajni v Bratislave, kde sa môžete na pravidelný odber komiksovej série prihlásiť u obsluhy. A keď už u nás budete, nezabudnite sa zastaviť aj v sekcii výpredaju komiksov, kde nájdete skvelé kúsky už od 2€!

Prajeme krásne komiksové čítanie príbehov najtemnejšieho hrdinu DC!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie