Bonusový program Infinity

-->> Späť na rozcestník <<--

 

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu mailingu). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu - Infinito a to v pomere 0,05 EUR = 1 Infinito. Naše bonusové body - Infinity môžu zbierať iba registrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové body - Infinity?

Infinity získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup na e-shope. Akonáhle zhromaždíte dostatok Infinitov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu ako virtuálny platobný prostriedok. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Infinity sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa Infinity odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Infinity sa pripočítajú podľa vzorca hodnota nákupu 1 EUR = 1 Infinito.
Infinity sa nepripočítavajú za služby súvisiace s nákupom, napríklad za poštovné alebo za spracovanie dobierkovej platby.

Môžem získať Infinity aj inak?

Áno môžete. Za vašu registráciu vás odmeníme úvodným bonusom vo výške 20 Infinitov. Za prihlásenie k odberu noviniek máte od nás 20 Infinitov.

Ako môžem Infinity uplatniť?

Vaše nazbierané Infinity vám prinášajú zľavy. Stav vašich Infinitov môžete vidieť vo vašom účte (klientske centrum), samozrejme až po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. V treťom kroku košíka (Informácie o Vás) vidíte stav bonusových Infinitov s možnosťou ich použitia.

Infinity je možné využiť až od hodnoty nákupu (bez dopravy) 10 EUR.

Kombinácia so zľavovými kupónmi

Na jednej objednávke nie je možné použiť Infinity a zároveň uplatňovať zľavový kupón. Avšak aj za objednávku s využitím zľavových kupónov vám Infinity pripíšeme na váš účet. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť znížiť cenu svojej objednávky použitím Infinity a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú čiastku objednávky a teda aj celkový počet získaných Infinitov.

Prehľad stavu Infinitov

Prehľad počtu získaných Infinitov je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vaších Infinitov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových Infinitov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich Infinitov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových Infinity a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými Infinity?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané bonusové Infinity. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich Infinitov?

Platnosť Vašich bonusových Infinitov je obmedzená na 365 dní. Preto ich používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Infinity nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa nedajú Infinity uplatniť!

 

-->> Späť na rozcestník <<--