Until I Love Myself 2: The Journey of a Nonbinary Manga Artist

Odvážna autobiografická manga rozprávajúca o traumách rodovej dysfórii. Spoznajte príbeh Poppy Pesuyama, nebinárnej osoby, ktorá sa stala mangakom.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974740505
13,99 € –7 % 12,99 €
Until I Love Myself 2: The Journey of a Nonbinary Manga Artist
until i love myself 2 the journey of a nonbinary manga artist 9781974740505 1
13,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Odvážne priama autobiografia o konfrontácii s prepletenými traumami rodovej dysforie a sexuálneho obťažovania na pracovisku.

Keď sa konečne cítia schopní ho s tým konfrontovať, dostanú ospravedlnenie, ale nie skutočné uzavretie, ktoré hľadali. Ukazuje sa, že jeho dôvod na prevrátenie života Pesuyama bol jednoduchý. On jednoducho mohol.

Znalosť tejto nepeknej pravdy Pesuyama vôbec nepomáha, a preto teraz začínajú nový krok na svojej ceste ako nebinárny mangaka - terapiu! Čo Pesuyama objaví o rode, spoločnosti a láske k sebe v tomto poslednom zväzku?

 

O komikse (manga) v angličtine:

A bravely blunt autobiography about confronting the tangled traumas of gender dysphoria and workplace sexual harassment.

When they finally feel able to confront him about it, they get an apology but not really the closure they were looking for. It turns out his reason for upending Pesuyama’s life was simple. He just 
could.

Knowing that ugly truth really doesn’t help Pesuyama at all, and so now they begin a new step in their journey as a nonbinary manga artist—therapy! What will Pesuyama discover about gender, society, and loving yourself in this final volume?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Poppy Pesuyama
Počet strán: 184
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 15 x 210 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781974740505

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vizmedia - YouTube