Until I Love Myself 1: The Journey of a Nonbinary Manga Artist

Kód: 9781974738847
13,99 € –7 %
until i love myself 1 the journey of a nonbinary manga artist 9781974738847
13,99 € –7 % 12,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Autobiografická manga o živote nebinárnej manga autorky Poppy Pesuyama. Spoznajte temné stránky vonkajších vplyvov, ktoré sa ukážu po učinení rozhodnutia.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Odvážna autobiografia o konfrontácii s prepletenými traumami rodovej dysfórie a sexuálneho obťažovania na pracovisku.

Nebinárna manga umelkyňa Poppy Pesuyama je nadšená, keď formuláre ponúkajú možnosť vybrať si „ani jedno“ pre pohlavie, a je nadšená zo svojej novej práce ako asistentka pre mangaku X! Potom ich však sexuálne obťažuje, pričom sa k nim správa najprv ako k dievčaťu a potom ako k niečomu menej než ľudskému. Trvá to len pár mesiacov, no v niektorých smeroch to nikdy nekončí.

Pesuyama, ktorý sa narodil do tela, ktoré nenávidia, a stále sa spamätáva zo zneužívania, ktorému čelili pred siedmimi rokmi, začína nadávať na ich minulosť, ich priateľov a dokonca aj ich matku, keď sa snažia vyrovnať s tým, kým sú a čo sa im stalo.

 

O komikse (manga) v angličtine:

A bravely blunt autobiography about confronting the tangled traumas of gender dysphoria and workplace sexual harassment.

Nonbinary manga artist Poppy Pesuyama is excited when forms offer the option to choose “neither” for gender and thrilled about their new job working as an assistant for mangaka X! But then he sexually harasses them, treating them first like a girl and then like something less than human. It only lasts a few months, but in some ways it never ends.

Born into a body they hate and still reeling from the abuse they faced seven years ago, Pesuyama begins to rail at their past, their friends, and even their mother as they try to come to terms with who they are and what happened to them.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Poppy Pesuyama
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 15 x 210 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781974738847

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: