unOrdinary 2

John bojuje s minulosťou a novými hrozbami, zatiaľ čo Wellston čelí chaosu a sprisahaniu v 2. knihe komiksovej série unOrdinary, ktorá na Webtoone zožala úspech!

Dostupnosť Ihneď (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9780008671785
16,99 € –7 % 15,67 €
unOrdinary 2
unordinary 2 manga komiks 9780008671785
contact-form-0
16,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Z platformy WEBTOON, jednotky v digitálnych komiksoch, prichádza 2. kniha zo série unOrdinary – jedného z najväčších a najnapínavejších diel z tejto stránky s neuveriteľnými 1,2 MILIARDY ZHLIADNUTÍ a 5,8 MILIÓNMI PREDPLÁTITEĽMI!

Akčná séria z WEBTOONu pokračuje, stredoškolák John čelí svojej problematickej minulosti a nebezpečenstvu z vonkajšieho sveta – obom hrozí narušenie prísnej hierarchie moci na Wellstone.

Odkedy bola najlepšia študentka Wellstonu, Seraphina, vylúčená, hierarchia školy je nestabilná. Nielenže sú vysoké vrstvy na pokraji, ale aj Johnova starostlivo budovaná maska na prežitie šikanovania sa rúca a Arlo začína podozrievať Johna, že by mohol byť skutočnou hrozbou pre spoločenský poriadok.

No keď nové nebezpečenstvo z vonkajšieho sveta udrie príliš blízko, všetci musia odložiť svoje rozdiely, aby zachránili jedného z nich a odhalili sprisahanie, ktoré im všetkým hrozí.

 

O komikse (manga) v angličtine:

From WEBTOON, the #1 digital comic platform, comes the 2nd book in the unOrdinary series – one of the site’s biggest and most exciting comics, with an incredible 1.2 BILLION VIEWS and 5.8 MILLION SUBSCRIBERS!

The action-packed series from the #1 digital comic platform WEBTOON continues as high schooler John confronts his troubled past and lurking dangers from the outside world – both of which threaten to topple Wellston’s strict power hierarchy.

Ever since Wellston High’s Ace, Seraphina, was suspended, the hierarchy of the school has been unstable. Not only are the high-tiers on edge, but the carefully crafted persona John has built to survive his bullying is crumbling, and Arlo is beginning to suspect that John may be a real threat to the social order.

But when a new danger from the outside world hits too close to home, everyone has to put their differences aside to save one of their own and uncover a conspiracy that threatens them all.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: uru-chan
Počet strán: 320
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 12 x 229 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9780008671785

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: