Solo Leveling 2

Kód: 9781975319458
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Viz Media
€19,99
Ihneď

Solo Leveling je kórejský komiks manhwa od autora Chu-Gong pôvodne vydávaný ako séria internetových románov, neskôr ako webtoon. Príbeh je o postave Jinwoo Sung, ktorý je lovec kategórie E (najslabší zo všetkých) vo svete kde prekonávanie Dungeonov znamená prežitie. Jedného dňa sa mu otvoria možnosti, o ktorých nikdy ani nesníval! Komiks je plnofarebný!

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga):

Založené na populárnom fantasy internetovom románe prichádza komiks, ktorý zaujal milióny fanúšikov po celom svete vo svojej plnofarebnej kráse! Každá strana tohto komiksu je na kvalitnom papieri a v plnej farbe. 

V druhom diely Solo Leveling sa hlavná postava Jinwoo zobúdza v nemocnici. Nachádza sa hodený do zvláštneho sveta kryptických správ, dennných questov, a zvláštnych príšer. Ako testuje jeho nové schopnosti začína si uvedomovať, že už nie je najslabším lovcom. Možno konečne bude môcť získať to čo vždy chcel - možnosť ochrániť sám seba, avšak nový nepriateľ mu hádže pod nohy polená.

About comic:

Ever since he woke up in the hospital, Jinwoo’s been thrown into a world of cryptic messages, daily quests, and strange dungeons overflowing with creatures he’s never even heard of. As he tests out his new abilities, it starts to sink in that he is no longer the Weakest Hunter of All Mankind. Maybe he can finally attain what he’s always wanted—enough power to protect himself—but a run-in with an unexpected foe forces Jinwoo to consider just how far he’s willing to go to obtain it!

Dodatočné parametre

Kategória: MANGA
Superhrdina, Séria: Solo Leveling
Autor: Chugong
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 147 x 206 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781975319458

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: