Solo Leveling 1

Kód: 9781975319434
23,99 € –7 %
solo leveling 1 9781975319434
23,99 € –7 % 22,30 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Solo Leveling je kórejský komiks manhwa od autora Chu-Gong pôvodne vydávaný ako séria internetových románov, neskôr ako webtoon. Príbeh je o postave Jinwoo Sung, ktorý je lovec kategórie E (najslabší zo všetkých) vo svete kde prekonávanie Dungeonov znamená prežitie. Jedného dňa sa mu otvoria možnosti, o ktorých nikdy ani nesníval! Komiks je plnofarebný!

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

WEBKOMIKS INŠPIROVANÝ FANTASY ROMÁNOM, KTORÝ UPÚTAL POZORNOSŤ MILIÓNOV ĽUDÍ V CELEJ JEHO PLNEJ FAREBNEJ SLÁVE! Známy ako najslabší lovec celého ľudstva, lovec E-rank Jinwoo Sungs prispieva k nájazdom ako snažiac nenechať sa zabiť. Žiaľ, medzi účtami jeho matiek v nemocnici, školným jeho sestier a nedostatkom pracovných vyhliadok mu nezostáva nič iné, len naďalej riskovať svoj život. Takže keď sa naskytne príležitosť na väčšiu výplatu, využije ju len preto, aby sa stretol zoči-voči s bytosťou, ktorej sila prevyšuje všetko, čo kedy videl! Keď vodcovi strany chýba ruka a jedinému liečiteľovi chvejúci sa neporiadok, dokáže im Jinwoo nejako nájsť cestu von?

 

O komikse (Manga) v angličtine:

BASED ON THE HIT FANTASY NOVEL, EXPERIENCE THE WEBCOMIC THATS CAPTURED THE ATTENTION OF MILLIONS IN ALL OF ITS FULL-COLOR GLORY! Known as the the Weakest Hunter of All Mankind, E-rank hunter Jinwoo Sungs contribution to raids amounts to trying not to get killed. Unfortunately, between his mothers hospital bills, his sisters tuition, and his own lack of job prospects, he has no choice but to continue to put his life on the line. So when an opportunity arises for a bigger payout, he takes itonly to come face-to-face with a being whose power outranks anything hes ever seen! With the party leader missing an arm and the only healer a quivering mess, can Jinwoo somehow find them a way out?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Solo Leveling
Autor: Chugong
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 145 x 206 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781975319434

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
5x
4
3x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: