Snow White with the Red Hair 1

Prvý diel manga série, ktorá rozpráva na prvý pohľad príbeh bylinkárky. Princ z Tanbarunu chce mať červenovlasú Shirayuki iba pre seba. Má aj úspešnú anime adaptáciu.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974707201
11,99 € –8 % 10,99 €
Snow White with the Red Hair 1
snow white with the red hair 1 9781974707201
contact-form-0
11,99 € –8 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Romantické prerozprávanie klasickej rozprávky o krásnej bylinkárke a zamilovanom princovi.

Shirayuki je bylinkárka známa svojimi prirodzene jasnočervenými vlasmi a princ z Tanbarunu ju chce mať celú pre seba! Shirayuki sa nechce stať princovým vlastníctvom, a preto hľadá útočisko v lesoch susedného kráľovstva, kde získa nepravdepodobného spojenca – princa tohto kráľovstva! Zachráni ju z jej ťažkej situácie a tak sa začína milostný príbeh zamilovaného princa a neobvyklej bylinkárky.

Shirayuki je známa svojimi prirodzene jasnočervenými vlasmi a princ z Tanbarunu ju chce mať celú pre seba! Keď však utečie do lesov susedného kráľovstva, pomôže jej mladý muž menom Zen a jeho dvaja priatelia. Ale kto je Zen v skutočnosti...? Tento diel obsahuje aj špeciálnu jednodielnu poviedku "Pestrofarebné augustové obdobie"!

 

O komikse (manga) v angličtine:

A romantic retelling of a classic fairy tale about a beautiful herbalist and a lovestruck prince.

Shirayuki is an herbalist famous for her naturally bright-red hair, and the prince of Tanbarun wants her all to himself! Unwilling to become the prince’s possession, she seeks shelter in the woods of the neighboring kingdom, where she gains an unlikely ally—the prince of that kingdom! He rescues her from her plight, and thus begins the love story between a lovestruck prince and an unusual herbalist.

Shirayuki is famous for her naturally bright-red hair, and the prince of Tanbarun wants her all to himself! But when she escapes into the woods of the neighboring kingdom, a young man named Zen and his two friends come to her aid. But who is Zen really…? This volume also features a special one-shot, “Colorful Seasons of August”!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Sorata Akiduki
Počet strán: 200
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 191 x 15 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2019
ISBN: 9781974707201

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: