Osamu Dazai's The Setting Sun: The Manga Edition (Tuttle Japanese Classics in Manga)

Ponor sa do strhujúceho príbehu Kazuko, statočnej ženy z chudobnej aristokratickej rodiny v povojnovom Japonsku, v manga vydaní románu Osamu Dazaiho The Setting Sun.

Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9784805317617
16,99 € –7 % 15,67 €
Osamu Dazai's The Setting Sun: The Manga Edition (Tuttle Japanese Classics in Manga)
osamu dazai s the setting sun the manga edition tuttle japanese classics in manga 9784805317617 1
contact-form-0
16,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Japonská klasika ožíva v angličtine a mange po prvýkrát!

Toto je vôbec prvé vydanie Osamu Dazaiho klasického románu The Setting Sun v angličtine a zároveň aj v štýle manga. Román je často označovaný za jeho majstrovské dielo.

Príbeh sa odohráva po druhej svetovej vojne a sleduje Kazuko, mladú a statočnú ženu z aristokratickej rodiny, ktorá po vojne upadla do chudoby. Kniha zachytáva Kazukinu cestu a boj jej rodiny o prežitie a prispôsobenie sa drsným novým podmienkam. Okrem sťahovania sa z Tokia na vidiek, kde je nútená pracovať na poliach, aby uživila rodinu, musí čeliť aj ťažkému rozvodu, narodeniu mŕtveho dieťaťa a návratu drogovo závislého brata z vojny.

Tento pútavý a inšpiratívny portrét odhodlania jednej ženy prežiť v spoločnosti zmietanej sociálnou a morálnou krízou rozpráva príbeh v rýchlo sa meniacom svete s univerzálnymi témami, ktoré oslovujú čitateľov aj dnes.

 

O komikse (manga) v angličtine:

A classic of Japanese literature, brought to life in English & manga for the first time!

This is the first manga edition in English of
The Setting Sun, Osamu Dazai's classic novel, often considered his masterpiece.

Set in the aftermath of World War II, this is the story of Kazuko, a strong-willed young woman from an aristocratic family that has fallen into poverty since the war. The book follows Kazuko's journey as she and her family struggle to survive and adapt to the harsh new conditions. In addition to having to move from Tokyo to the countryside, where she is forced to work in the fields to support the family, she has to deal with a difficult divorce, the birth of a stillborn child, and the return of her drug-addicted brother from the war. This gripping and inspiring portrait of one woman's determination to survive in a society that is in the grip of a social and moral crisis tells one story in a fast-changing world, with universal themes that resonates with readers today.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Osamu Dazai
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 13 x 191 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9784805317617

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: