Jujutsu Kaisen 21

Kód: 9781974741229
12,99 € –7 %
jujutsu kaisen 21 9781974741229 1
12,99 € –7 % 11,99 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
6.5.2024
Možnosti doručenia

Pokračovanie úspešnej manga (a anime) série Jujutsu Kaisen. Vydajte sa spolu s Hakarim a Pandou hľadať Kashima a sledujte, čo sa stane, keď sa s ním Panda stretne.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Aby získal moc potrebnú na záchranu svojho priateľa pred prekliatym duchom, Yuji Itadori prehltne kus démona, len aby sa ocitol uprostred desivej nadprirodzenej vojny!

Vo svete, kde sa kliatby živia netušiacimi ľuďmi, sa stratili a rozptýlili fragmenty legendárneho a obávaného démona Ryomena Sukunu. Ak by nejaký démon skonzumoval časti Sukunovho tela, moc, ktorú získa, by mohla zničiť svet, aký ho poznáme. Našťastie existuje tajomná škola jujutsu čarodejníkov, ktorí existujú na to, aby chránili krehké jestvovanie živých pred nadprirodzenom!

Hakari a Panda sa vydávajú do kolónie Tokio č. 2 hľadať Kashimo. Keď vstúpia, oddelia sa a Hakari čelí Charlesovi, hráčovi vyraďovacej hry a wannabe tvorcovi mangy! Medzitým Panda narazí na Kashimo a je zaskočený ich rozdielom v sile!

 

O komikse (manga) v angličtine:

To gain the power he needs to save his friend from a cursed spirit, Yuji Itadori swallows a piece of a demon, only to find himself caught in the midst of a horrific war of the supernatural!

In a world where cursed spirits feed on unsuspecting humans, fragments of the legendary and feared demon Ryomen Sukuna have been lost and scattered about. Should any demon consume Sukuna’s body parts, the power they gain could destroy the world as we know it. Fortunately, there exists a mysterious school of jujutsu sorcerers who exist to protect the precarious existence of the living from the supernatural!

Hakari and Panda head for Tokyo No. 2 Colony in search of Kashimo. When they enter, they get separated, and Hakari faces Charles, a culling game player and wannabe manga creator! Meanwhile, Panda encounters Kashimo and finds himself overwhelmed by their difference in strength!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Jujutsu Kaisen
Autor: Gege Akutami
Počet strán: 216
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 18 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781974741229

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: