Jujutsu Kaisen 20

20-ty diel populárnej manga (a anime) série Jujutsu Kaisen. Zistite ako skončí napínavý súboj Fushigura a Reggieho. Dokážu si hrdinovia poradiť s duchom špeciálnej triedy?

Dostupnosť Ihneď (10 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974738748
11,99 €
Jujutsu Kaisen 20

O komikse (manga) v slovenčine:

Vo svete, kde prekliati duchovia požierajú nevinných ľudí, sa fragmenty legendárneho a temného démona Ryomen Sukuna stratili a rozptýlili. Ak by akýkoľvek démon skonzumoval Sukunovo telo, sila, ktorú by získal, by mohla zničiť svet tak, ako ho poznáme. Našťastie existuje tajná škola jujutsu kúzelníkov, ktorí existujú na ochranu krehkej existencie živých pred nadprirodzenými silami!

Fushiguro a Reggie sa takmer zabili. Reggie urobí ťah, aby prelomil pat a priviedol ich bitku do konca! Medzitým Okkotsu naruší štyroch jujutsu bojovníkov v kolónii Sendai, čo vedie ku krutému boju zahŕňajúceho reinkarnovaných kúzelníkov a špeciálnu triedu prekliateho ducha!

 

O komikse (manga) v angličtine:

To gain the power he needs to save his friend from a cursed spirit, Yuji Itadori swallows a piece of a demon, only to find himself caught in the midst of a horrific war of the supernatural!

In a world where cursed spirits feed on unsuspecting humans, fragments of the legendary and feared demon Ryomen Sukuna have been lost and scattered about. Should any demon consume Sukuna’s body parts, the power they gain could destroy the world as we know it. Fortunately, there exists a mysterious school of jujutsu sorcerers who exist to protect the precarious existence of the living from the supernatural!

Fushiguro and Reggie have nearly crushed each other to death. Reggie makes a move to break the stalemate and bring their battle to its climax! Meanwhile, Okkotsu disrupts the four-way standoff between jujutsu fighters in the Sendai colony, leading to a fierce battle involving reincarnated sorcerers and a special grade cursed spirit!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Jujutsu Kaisen
Autor: Gege Akutami
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 13 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781974738748

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: