Hatsune Miku: Bad End Night 2

Kód: 9781626925267
14,99 € –6 %
hatsune miku bad end night 2 9781626925267
14,99 € –6 % 13,99 €
Ihneď (17 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Druhá časť populárnej manga série Hatsune Miku: Bad End Night od Hitoshizuku-P X Yama a Tsubata Nozaki. Sledujte obľúbenú vocaloid speváčku na dobrodružstvách.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Hatsune Miku: Bad End Night je nová manga séria s populárnou Hatsune Miku, ktorá sleduje populárnu vocaloid umelkyňu, keď sa ako stúpajúca herečka ocitne v sieti záhad, keď vstúpi do 'sveta javiska'. Pripája sa k nej mnoho známych vokálov, vrátane obľúbených dvojčiat Ren a Rin Kagamine.

Na základe najpredávanejších hudobných skladieb s rovnakým názvom je Hatsune Miku: Bad End Night horlivo očakávaná séria pre fanúšikov Hatsune Miku, ktorá zároveň ponúka napínavý a nádherne nakreslený príbeh o mysteriách pre každého čitateľa. Každý jednotlivý zväzok bude prezentovaný v luxusnej veľkosti.

Hatsune Miku je mladá žena, ktorá sa chce stať herečkou. Hoci konečne dostala svoju šancu, všetko sa obráti hore nohami, keď sa ocitne vtiahnutá do 'sveta javiska' v zvláštnom sídle. Tam stretáva sedem záhadných a potenciálne nebezpečných postáv. Hoci každý so svojimi vlastnými tajomstvami, majú takmer všetci jednu vec spoločnú - nájsť ukradnuté stránky scenára, alebo byť v tejto falošnej ríši navždy uväznení!

 

O komikse (manga) v angličtine:

Hatsune Miku: Bad End Night is a new manga series featuring the popular Hatsune Miku, following the popular vocaloid here as an up and coming actress who finds herself in a web of mystery when entering the 'world of stage'. She is joined by many familiar vocaloid faces, including fan favourite twins, Len and Ren Kagamine.

Based on the bestselling musical tracks of the same name, Hatsune Miku: Bad End Night is a hotly anticipated series for fans of Hatsune Miku while also offering a suspenseful and beautifully drawn mystery story for any reader. Each individual volume will be presented in a deluxe trim size.

Hatsune Miku is a young woman seeking to become an actress. Although she's finally gotten her chance, everything is thrown upside down when she finds herself hurled into the 'world of stage' within a strange mansion. There she meets seven mysterious, and potentially dangerous, characters. Although each comes with their own secrets, they almost all have one thing in common - find the stolen script pages, or be trapped in this false world forever!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Hatsune Miku
Autor: Hitoshizuku-P X Yama
Počet strán: 178
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 150 x 209 x 14 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2017
ISBN: 9781626925267

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: