Disappearance of Hatsune Miku (Light Novel)

Dojemný príbeh o študentke a androidovi inšpirovaný legendárnou Hatsune Miku v románe Disappearance of Hatsune Miku! Ponor sa do sveta plného hudby, objavovania a lásky.

Dostupnosť Ihneď (6 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781626924734
16,99 € –4 % 16,16 €
Disappearance of Hatsune Miku (Light Novel)
disappearance of hatsune miku light novel 9781626924734 1
contact-form-0
16,99 € –4 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Disappearance of Hatsune Miku je nový román inšpirovaný rovnomennou sériou piesní populárnej virtuálnej speváčky, tanečnice a hviezdy Hatsune Miku! Táto originálna a samostatná kniha vznikla na základe série piesní, ktoré boli natoľko populárne, že zahltili servery a priniesli jej prezývku "Disappearance of Hatsune Miku". Miku sa následne stala celosvetovým multimediálnym fenoménom s miliónmi fanúšikov. Kniha Disappearance of Hatsune Miku je s bohatým grafickým spracovaním vrátane čiernobielych ilustrácií na celých stranách a minimálne jednou farebnou prílohou povinnou výbavou pre všetkých fanúšikov Hatsune Miku. Hlavnou hrdinkou je mladá študentka Asano, ktorej úlohou je otestovať najnovší výtvor technologického oddelenia - realistického androida s podobou Hatsune Miku. Napriek tomu, že sa má Miku ešte veľa učiť, Asano v nej začne vidieť viac než len kus technológie. Spoločne budú objavovať život a lásku.

 

O komikse (manga) v angličtine:

The Disappearance of Hatsune Miku is a new light novel based on Hatsune Miku - the singing, dancing, and gaming sensation that's taken the world by storm! This self-contained, original novel was inspired by the Hatsune Miku song series of the same name, a collection of tracks so popular that they forced down the servers that hosted them, earning the name "The Disappearance of Hatsune Miku." Soon after, Hatsune Miku grew into a huge multimedia phenomenon, with millions of fans worldwide. Presented in a large trim size and including black and white illustrations throughout, and at least one colour insert, The Disappearance of Hatsune Miku is a must-have for Hatsune Miku fans. Asano is a young university student tasked with testing out the technology department's newest creation - the life-like android, Hatsune Miku. Although Hatsune Miku has a lot to learn, Asano comes to see her as more than merely a piece of tech and together the two learn what life and love is all about.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Hatsune Miku
Autor: Muya Agami
Počet strán: 304
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 150 x 23 x 211 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2017
ISBN: 9781626924734

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: