Deep Dark: A Graphic Novel

Mags, dievča s temnou minulosťou, čelí ťažkému rozhodnutiu, keď sa jej tajomstvo chystá vyplávať na povrch. Komiksový príbeh o priateľstve, tajomstvách a ťažkých životných voľbách.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9780702337673
17,99 € –7 % 16,65 €
Deep Dark: A Graphic Novel
deep dark a graphic novel komiks 9780702337673 1
contact-form-0
17,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Každý má tajomstvá. Mags má také, ktoré majú zuby.

Magdalena Herrera síce čoskoro skončí strednú školu, no už teraz sa cíti ako dospelá s vážnymi povinnosťami: stará sa o chorú babičku, pracuje na čiastočný úväzok a občas sa potajomky bozkáva s dievčaťom, ktoré má priateľa. Potom je tu však jej tajomstvo, ktoré ju každú noc ťahá do pivnice, uberá jej energiu a necháva ju krvácať. Tajomstvo, ktoré by mohlo ublížiť, ba aj zabiť, keby niekedy vyšlo najavo - tak ako sa to už raz stalo.

Mags teda drží hlavu dole, izolovaná v malej púštnej komunite. Aspoň dovtedy, kým sa do mesta nevráti jej detská priateľka Nessa, prinášajúca so sebou živé spomienky na minulosť, opojnú chuť budúcnosti a vlastné tajomstvo. Samozrejme, Mags sa nebude viazať. Vždy bola dostatočne silná, aby prežila bez niečej pomoci. Ale keď sa na ne obe začne sťahovať tma, Mags bude musieť svoje tajomstvo vytiahnuť na svetlo a rozhodnúť sa: riskovať všetko...alebo už nebude mať čo stratiť.

 

O komikse v angličtine:

Everyone has secrets. Mags's has teeth.

Magdalena Herrera is about to graduate high school, but she already feels like an adult with serious responsibilities: caring for her ailing grandmother; working a part-time job; clandestine makeouts with a girl who has a boyfriend. And then there's her secret, which pulls her into the basement each night, drains her of energy, and leaves her bleeding. A secret that could hurt and even kill if it ever got out - like it did once before.

So Mags keeps her head down, isolated in her small desert community. That is, until her childhood friend Nessa comes back to town, bringing vivid memories of the past, an intoxicating glimpse of the future, and a secret of her own. Mags won't get attached, of course. She’s always been strong enough to survive without anyone's help.

But when the darkness starts to close in on them both, Mags will have to drag her secret into the daylight, and choose between risking everything... or having nothing left to lose.

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Molly Knox Ostertag
Počet strán: 480
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 26 x 214 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9780702337673

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: