Cursed Princess Club

Pútavý komiks o princeznej, ktorá nepasuje do typickej "princeznovskej formy". No Cursed Princess Club ju presvedčí o tom, že v tom nie je sama.

Dostupnosť Ihneď (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781804912140
20,99 € –6 % 19,59 €
Cursed Princess Club
cursed princess club manga komiks 9781804912140
Novinka
20,99 € –6 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Spoznajte Gwendolyn - živý dôkaz, že princezné nemajú vždy všetko na zlatom podnose. Hoci žije na zámku a jej otec je kráľ, Gwendolyn nie je ako princezná z filmu, ani z rozprávky. Má síce dobré srdce, no nie je práve najkrajšia a jej spev nemá kvalitu Disney princeznej. Jednu noc však náhodou narazí na podivuhodný svet Prekliateho princeznovského klubu a jej život sa navždy zmení. Prekliate a vyhnané členky klubu sú presne tie osoby, ktoré potrebujú Gwendolyn ukázať, že len preto, že "nepasuje do formy", nie je o nič menej princeznou.

 

O komikse (manga) v angličtine:

Meet Gwendolyn - living proof that princesses don't always have it all. See, although she lives in a castle and her father is the King, Gwendolyn isn't like a movie princess, or even a fairly-tale princess. She's got a big heart, but isn't particularly attractive and doesn't have a Disney-quality singing voice. But one night, she accidentally stumbles upon the twisted world of the Cursed Princess Club, and her life will never be the same. Hexed and cast out, the ladies of the club are just the people Gwendolyn needs to show her that just because she doesn't 'fit the mold' does not mean she's any less of a princess.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: LambCat
Počet strán: 278
Prevedenie: Brožovaná väzba
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781804912140

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: