Blue Period 6

Kód: 9781646511280
13,99 € –7 %
blue period 6 9781646511280
13,99 € –7 % 12,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Šiesta časť ocenenej manga série Blue Period, ktorá rozpráva príbeh o živote zasvätenom umeniu a kresleniu od Tsubasa Yamaguchi. Anime adaptácia na Netflixe.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Víťaz ceny Manga Taisho Grand Prize 2020! Manga o útrapách a odmenách života zasväteného umeniu. Obľúbený chlapík Yatora si uvedomí, že len prechádza životom, aby urobil šťastnými iných ľudí, a nájde si novú vášeň: maľovanie. Ale odpútať sa od všetkých minulých očakávaní je rovnako nebezpečné ako vzrušujúce...

DRUHÁ SKÚŠKA

Prekvapivý neúspech pred druhou skúškou Yatoru otrasie, ale po všetkom, čím prešiel, musí vytrvať. Tentokrát sa témou ukáže byť niečo nové a zároveň známe... Má však taký priemerný chlapík ako Yatora šancu proti géniom a zázrakom, ktorí sa uchádzajú o miesto na najkonkurencieschopnejšej umeleckej škole v krajine?

 

O komikse (Manga) v angličtine:

Winner of the 2020 Manga Taisho Grand Prize! A manga about the struggles and rewards of a life dedicated to art. Popular guy Yatora realizes he's just going through the motions to make other people happy and finds himself in a new passion: painting. But untethering yourself from all your past expectations is dangerous as well as thrilling...

SECOND EXAM

A surprising setback before the second exam shakes Yatora up, but after everything he’s been through, he must persevere. This time, the subject turns out to be something both new and familiar... But does an average guy like Yatora stand a chance against the geniuses and prodigies vying for a spot in the nation’s most competitive art school?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Bloom Into You
Autor: Tsubasa Yamaguchi
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 207 x 16 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781646511280

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: