Blue Period 4

Štvrtá časť obľúbenej anime a manga série Blue Period od Tsubasa Yamaguchi. Sledujte populárny príbeh Yatoru, ktorý našiel svoju záľubu v maľovaní.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781646511266
12,99 €

O komikse (Manga) v slovenčine:

Víťaz ceny Manga Taisho Grand Prize 2020!

Manga o bojoch a odmenách života venovaného umeniu. Populárny chlap Yatora si uvedomuje, že len prechádza životom, aby urobil ostatných šťastnými, a zisťuje, že mu pribudla nová vášeň: maľovanie. Ale odlúčenie od všetkých vašich minulých očakávaní je nebezpečné aj vzrušujúce...

KUSY

Yatora teraz má v svojej krabičke na náradie nové materiály a širší rozsah výrazov. Ale týždeň pred prvou skúškou mu Ooba-sensei povie, že mu chýba kritický okraj... S takým množstvom napätia Yatorovo sebapochybovanie ho znižuje viac ako kedykoľvek predtým. Stále má svoju vášeň, svoju vytrvalosť - a možno dostane aj šťastný zlom.

 

O komikse (Manga) v angličtine:

Winner of the 2020 Manga Taisho Grand Prize! A manga about the struggles and rewards of a life dedicated to art. Popular guy Yatora realizes he's just going through the motions to make other people happy and finds himself in a new passion: painting. But untethering yourself from all your past expectations is dangerous as well as thrilling...

PIECES

Yatora now has new materials in his tool box and a wider range of expression under his belt. But a week before the first exam, Ooba-sensei says he’s missing a crucial edge… With so much at stake, Yatora’s self-doubt brings him lower than ever before. Still, he has his fire, his resilience—and he might just get a lucky break, too.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Blue Period
Autor: Tsubasa Yamaguchi
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 145 x 207 x 17 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781646511266

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

File:Kōdansha logo.png - Wikimedia Commons