Berserk 23

Kód: 9781593078645
Novinka
Značka: Dark Horse
19,99 € –5 %
berserk 23 9781593078645
19,99 € –5 % 18,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

23. diel dark fantasy manga a anime série Berserk. Guts sa opäť stretáva s Cascou, no zisťuje, že nie je vhodné byť s ňou spolu. Sledujte, ako pokračuje putovanie do Puckovej vlasti.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Zúfalý Guts, Čierny šermiar, túžil opäť sa stretnúť so svojou bývalou kapitánkou a milenkou, teraz šialenou Cascou, no rýchlo sa dozvedá, že byť spolu je rovnako nebezpečné ako byť od seba. To, čo by malo byť jednoduchou cestou do bezpečia Puckovej vlasti, sa ukázalo ako peklo plné nebezpečenstiev, keďže Znak obeti, ktorý každý z nich nesie, prináša na nich zúrivosť pekla a Guts zisťuje, že v tých najtemnejších chvíľach je pre ženu, ktorú miluje, najväčším nebezpečenstvom on sám.

Berserk, vytvorený Kentarom Miurom, je ohnivá manga apokalypsa, zlovestná zbierka zúrivej akcie, strašného hororu a smútočného humoru, ktorá zasiahne srdcia svojich oddaných fanúšikov a ostatných skolí ako kosák pšenicu. Prinášajte snopy!

 

O komikse (manga) v angličtine:

Desperate as Guts, the Black Swordsman, has been to reunite with his former captain and lover, the now-mad Casca, he’s quickly learning that being together is as dangerous as being apart. What should be a simple journey to the safety of Puck’s homeland proves to be a gauntlet of perils, as the Mark of Sacrifice each bears brings the fury of Hell down upon them, and Guts discovers that in his darkest moments he himself is the greatest danger to the woman he loves.

Created by Kentaro Miura, Berserk is a fiery manga apocalypse, an ominous omnibus of furious action, fearsome horror, and funereal humor that strikes a power chord in the hearts of its devoted followers and strikes down the rest like a scythe through wheat. Bring in the sheaves!

Dodatočné parametre

Kategória: Berserk
Superhrdina, Séria: Berserk
Autor: Kentaro Miura
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 130 x 15 x 183 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2008
ISBN: 9781593078645

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: