Berserk 25

Kód: 9781593079215
Novinka
Značka: Dark Horse
19,99 € –5 %
berserk 25 9781593079215
19,99 € –5 % 18,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Gutsovi sa stále nedarí nájsť pokoj, pretože Puckovu domovinu napádajú trolovia a Casca s Farnese sú unesené preč. Ponorte sa do 25. dielu manga a anime Berserk.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Čierny šermiar Guts si jednoducho nedokáže nájsť kúsok pokoja. Na ceste za idylickým pokojom v domovine svojho miniatúrneho parťáka Pucka, Elfhelme, Guts a jeho spoločníci, na žiadosť miestnej čarodejnice, pomôžu dedine zúriacej morom ohavných a smrtiacich trollov. S pomocou čarodejníkovho učeníka Schierkeho sa skupine bojovníkov podarí obrátiť karty proti beštiám, ale keď sa do mesta dostane obrovský zlobor, je potrebný príliv iného druhu, mystická záplava, ktorá mesto očistí. Ale keď Cascu a Farnese unesie povodeň, stanú sa väzňami v trolom brlohu, kde ich čaká osud oveľa horší než akákoľvek predstaviteľná smrť!

 

O komikse (manga) v angličtine:

Guts the Black Swordsman just can't seem to find a little peace. On his way to the idyllic tranquility of his miniature pal Puck's homeland of Elfhelm, Guts and his companions, at the behest of a local witch, assist a village beset by a plague of hideous and deadly trolls. Assisted by the witch's disciple, Schierke, the warrior band manages to turn the tide against the beasts, but when a monstrous ogre hits town, a tide of another kind is needed, a mystic flood to wash the town clean. But when Casca and Farnese are carried away by the flood, they become prisoners in the troll's den, where a fate far worse than any imaginable death awaits!

Dodatočné parametre

Kategória: Berserk
Superhrdina, Séria: Berserk
Autor: Kentaro Miura
Počet strán: 224
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 130 x 18 x 185 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2008
ISBN: 9781593079215

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: