Beastars 5

Piaty diel populárnej manga (a anime) série Beastars o zvieracích študentoch, ktorí sa delia na predátorov a korisť. Ponorte sa do napínavého príbehu.

Dostupnosť Ihneď (12 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974708024
12,99 € –7 % 11,99 €
Beastars 5
beastars 5 9781974708024
12,99 € –7 %

O komikse (Manga) v slovenčine:

Na tejto strednej škole nie sú študenti rozdelení na šprtov a šprtky, ale na predátorov a korisť.

Na strednej škole, kde sú študenti doslova rozdelení na predátorov a korisť, priateľstvá udržiavajú krehkú rovnováhu. Kto z nich sa stane Beastarom - hrdinom určeným viesť v spoločnosti prirodzene plnej nedôvery?

Trpasličia králičica Haru bola unesená Shishi-gumi, gangom rebelských levov, ktorí sú známi mučením, vraždením a pohlcovaním bylinožravcov. Starosta ponúka pomoc, ale dá sa mu dôverovať, keď je sám lev? Legoshi medzitým sleduje Haruin pach, odhodlaný ju za každú cenu zachrániť, zatiaľ čo Haru vzdoruje svojim zajatcom a snaží sa prijať svoj osud. Inde je červený jeleň Louis konfrontovaný hrozným pokušením...

 

O komikse (Manga) v angličtine:

At this high school, instead of jocks and nerds, the students are divided into predators and prey.

At a high school where the students are literally divided into predators and prey, friendships maintain the fragile peace. Who among them will become a Beastar-a hero destined to lead in a society naturally rife with mistrust?

Dwarf rabbit Haru has been abducted by Shishi-gumi, a gang of rogue lions infamous for torturing, murdering and devouring herbivores. The mayor offers to help, but can he be trusted when he himself is a lion? Meanwhile, Legoshi tracks Haru’s scent, determined to rescue her at any cost, while Haru both defies her captors and tries to accept her fate. Elsewhere, red deer Louis is faced with a terrible temptation…

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Beastars
Autor: Paru Itagaki
Počet strán: 200
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 210 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2020
ISBN: 9781974708024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vizmedia - YouTube