Beastars 18

18-ta časť obľúbenej anime a manga série Beastars, ktorá rozpráva príbeh strednej školy, ktorú navštevujú antropomorfné zvieratá a delia sa na korisť a predátora.

Dostupnosť Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974721122
13,99 € –7 % 12,99 €
Beastars 18
beastars 18 9781974721122
13,99 € –7 %

O komikse (Manga) v slovenčine:

Na tejto strednej škole sú študenti rozdelení na predátorov a korisť namiesto športovcov a šprtákov.

Na strednej škole, kde sú študenti doslova rozdelení na predátorov a korisť, priateľstvá udržiavajú krehkú rovnováhu. Kto z nich sa stane Beastarom – hrdinom predurčeným na vedenie v spoločnosti, ktorá je prirodzene plná nedôvery?

Labrador Jack sa ponára do histórie evolúcie bylinožravcov a mäsožravcov, do bioinžinierstva, ktoré vytvorilo domáce psy ako on, a do vojny, ktorá viedla k spoločnosti, v ktorej dnes žije so svojimi priateľmi. Potom, keď sa čierny trh zrúti do chaosu, červený jeleň Louis stretne starých kamarátov z detstva a Legoshi prosí jedného z nich, aby ho vycvičil v boji. A bengálsky tiger Bill dostane veľké prekvapenie, keď otvorí vajíčko!

 

O komikse (Manga) v angličtine:

At this high school, instead of jocks and nerds, the students are divided into predators and prey.

At a high school where the students are literally divided into predators and prey, friendships maintain the fragile peace. Who among them will become a Beastar—a hero destined to lead in a society naturally rife with mistrust?

Labrador Jack delves into the history of the evolution of herbivores and carnivores, the bioengineering that created domesticated dogs like him, and the war that led to the society he and his friends live in today. Then, as the black market descends into chaos, red deer Louis encounters old comrades from his miserable childhood and Legoshi begs one to train him in combat. Plus, Bengal tiger Bill gets a big surprise when he cracks open an egg!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Beastars
Autor: Paru Itagaki
Počet strán: 208
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 210 x 20 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781974721122

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vizmedia - YouTube