Beastars 20

Kód: 9781974726059
13,99 € –7 %
beastars 20 9781974726059
13,99 € –7 % 12,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Dvadsiate pokračovanie manga (a anime) série Beastars. Legoshi sa chystá na súboj s Melonom a Legoshi mu chce pomôcť za každú cenu zvíťaziť. Ako to dopadne?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Na strednej škole, kde sú študenti doslova rozdelení na predátorov a korisť, priateľstvá udržiavajú krehkú rovnováhu. Kto z nich sa stane Beastarom - hrdinom, ktorý je predurčený na vedenie v spoločnosti, kde je prirodzene rozšírená nedôvera?

Sivý vlk Legoshi trénuje a pôsti sa v príprave na mesačné bitky na čiernom trhu, kde plánuje bojovať v súboji so zmiešaným psychopatom Melonom. Čo je červený jeleň Louis ochotný obetovať tentokrát, aby pomohol Legoshimu zvíťaziť? Bez ohľadu na to sa zdá, že Legoshiho mäkké srdce môže byť jeho najväčšou prekážkou, pretože predtým, ako sa postaví Melonovi, musí poraziť šéfa gangu, ktorý mu pripomína niekoho, koho miluje...

 

O komikse (Manga) v angličtine:

At a high school where the students are literally divided into predators and prey, friendships maintain the fragile peace. Who among them will become a Beastar—a hero destined to lead in a society naturally rife with mistrust?

Gray wolf Legoshi trains and fasts in preparation for the monthly black market battles, where he plans to duel mixed-species psychopath Melon. What is red deer Louis willing to sacrifice this time to help Legoshi triumph? Regardless, it seems that Legoshi’s soft heart may be his biggest obstacle because before he faces Melon, he must defeat a gang boss who reminds him of someone he loves…

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Beastars
Autor: Paru Itagaki
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 210 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781974726059

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: