Attack on Titan Omnibus 7 (Vol. 19-21)

Kód: 9781646514885
22,99 € –7 %
attack on titan omnibus 7 vol 19 21 9781646514885
22,99 € –7 % 21,33 €
Ihneď (11 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Omnibusové vydanie manga a anime príbehu Attack on Titan so špeciálne razenou obálkou. Obsahuje 3 manga diely vo väčšom formáte. Ponorte sa do napínavého príbehu.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Nikdy nebola lepšia príležitosť zaútočiť na Attack on Titan ako s týmito novými, obrovskými 3-v-1 omnibusovými vydaniami! Ak ste čakali na finálnu anime sezónu, aby ste si pozreli dobrodružstvo shonen na život a na smrť, ktoré definovalo jedno desaťročie, teraz je vaša šanca. Tieto nové knihy ukrývajú za špeciálne razenou obálkou takmer 600 strán mangy, všetko vo väčšom formáte ako bežná verzia.

Zahrňuje diely 19-21 Útoku na Titana.

Prieskumný zbor je zapojený do zúfalej a poslednej bitky o znovuzískanie múru Maria a konečnú porážku Titanov. Eren musí využiť svoje nové schopnosti, aby zalepil diery vytvorené pred piatimi rokmi v bránách štvrte Shiganshina, a nie to ešte dostať sa konečne do suterénu svojho starého domu a nájsť tam ukryté tajomstvá. No najťažšou časťou operácie bude prežiť všetky pasce, ktoré si pre nich pripraviliColossus Titan, Armored Titan a Beast Titan! Kto zvíťazí, keď Erwin hazarduje s každým posledným ľudským životom?

 

O komikse (Manga) v angličtine:

It's never been easier to attack Attack on Titan than with these new, giant-sized 3-in-1 omnibus editions! If you've been waiting for the final anime season to check out the do-or-die shonen adventure that defined a decade, now's your chance. These new books tuck almost 600 pages of manga behind a specially-embossed cover, all in a larger size than the regular version.

Includes Vol. 19-21 of Attack on Titan.

The Survey Corps is engaged in a desperate, final battle to retake Wall Maria and defeat the Titans once and for all. Eren must use his new powers to seal the holes created five years ago in the Shiganshina District gates, not to mention to finally reach the basement of his old home and find what secrets lie hidden there. But the most difficult part of the operation will be surviving whatever clever traps the Colossus Titan, Armored Titan, and Beast Titan have prepared for them! Now that Erwin is gambling with every last human life, who will triumph?

Dodatočné parametre

Kategória: Attack on Titan/Útok titánů
Superhrdina, Séria: Attack on Titan/Útok titánů
Autor: Hajime Isayama
Počet strán: 576
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 208 x 45 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781646514885

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: