Attack on Titan Omnibus 1 (Vol. 1-3)

Prvý omnibus k anime a manga sérii obsahuje prvé tri časti mangy Attack on Titan. Ponorte sa do príbehu, ktorí si podmanil fanúšikov po celom svete.

Dostupnosť Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781646513741
19,99 € –2 % 19,59 €
Attack on Titan Omnibus 1 (Vol. 1-3)
attack on titan omnibus 1 9781646513741
19,99 € –2 %

O komikse (Manga) v slovenčine:

Nikdy nebolo jednoduchšie zaútočiť na Attack on Titan ako s týmito novými, obrovskými, trojdielnymi omnibusovými vydaniami! Ak ste čakali na poslednú sezónu anime, aby ste si pozreli do-or-die shonen dobrodružstvo, ktoré definovalo dekádu, teraz je vaša šanca. Tieto nové knihy ukrývajú takmer 600 strán mangy za špeciálne reliéfnou obálkou, všetko vo väčšej veľkosti ako bežná verzia.

Obsahuje zväzky 1-3 Attack on Titan.

Po celé veky vládli ľudia nad prírodným svetom. Ale pred storočím sa všetko zmenilo, keď sa objavili Titáni. Obrovské, hnusné paródie ľudskej podoby, tieto bezpohlavné monštrá spotrebovali všetkých okrem niekoľkých tisíc ľudí, ktorí sa uchýlili za obrovskými stenami. Dnes je hrozba Titánov vzdialenou spomienkou a chlapec menom Eren túži preskúmať svet za múrmi. Ale to, čo sa začalo ako detský sen, sa stane príliš reálnou nočnou morou, keď Titán konečne vyryje dieru do múru a ľudstvo je opäť na pokraji vyhynutia…

 

O komikse (Manga) v angličtine:

It's never been easier to attack Attack on Titan than with these new, giant-sized 3-in-1 omnibus editions! If you've been waiting for the final anime season to check out the do-or-die shonen adventure that defined a decade, now's your chance. These new books tuck almost 600 pages of manga behind a specially-embossed cover, all in a larger size than the regular version.

Includes Vol. 1-3 of Attack on Titan.

For eons, humans ruled the natural world. But a century ago, everything changed when the Titans appeared. Giant, grotesque parodies of the human form, these sexless monsters consumed all but a few thousand human beings, who took refuge behind giant walls. Today, the threat of the Titans is a distant memory, and a boy named Eren yearns to explore the world beyond the wall. But what began as a childish dream will become an all-too-real nightmare when a Titan finally knocks a hole in the wall, and humanity is once again on the brink of extinction…

Dodatočné parametre

Kategória: Attack on Titan/Útok titánů
Superhrdina, Séria: Attack on Titan/Útok titánů
Autor: Hajime Isayama
Počet strán: 592
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 147 x 208 x 46 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781646513741

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
2x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: