Yarichin Bitch Club 01

Kód: 9781974709281
14,99 € –3 %
yarichin bitch club 01 9781974709281
14,99 € –3 % 14,49 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Začiatok BL (boys love) manga série Yarichin Bitch Club, v ktorej sa hlavný hrdina Takashi ocitá vo veľmi zaujímavom školskom klube na chlapčenskej škole.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Napriek obavám Takashiho Tona z toho, že začne v čisto chlapčenskej škole ďaleko od ruchu Tokia, si myslí, že mohol mať šťastie, keď rýchlo stretne energického chlapíka z prvého ročníka, ktorý je priateľský a ochotný. A roztomilý! Takashi, uspávaný eufóriou, sa rozhodne užiť si svoje školské časy a vstúpiť do klubu. Ale Takashiho čaká sexi šok, keď skúma fotografický klub a zistí, že jeho členovia majú vášeň pre niečo úplne iné! Aj keď by Takashi radšej nevidel činy hodné cenzúry, ktoré sú vidieť hneď za dverami klubovne, je prinútený pridať sa! Dokáže tento panic prežiť deň, a tiež celý školský rok, ako súčasť najlascívnejšieho klubu školy?

 

O komikse (Manga) v angličtine:

In an extracurricular experience gone hilariously wrong, innocent Takashi Tono accidentally joins a club that puts the "dick" in "valedictorian."

Despite bright-eyed Takashi Tono's trepidations about starting at an all-boys' school far away from the bustle of Tokyo, he thinks he may have lucked out when he quickly meets a perky fellow first-year who's friendly and helpful. And cute! Lulled by euphoria, Takashi decides to really live up his school days and join a club. But Takashi's in for a sexy shock when he investigates the photography club and learns that its members have an ardent passion for something else entirely! Although Takashi would rather unsee the censor-bar-worthy acts on view just beyond the clubroom door, he's roped into joining! Can this virgin survive a day, much less the whole school year, as part of the school's most lascivious club?

Dodatočné parametre

Kategória: Yaoi Manga
Superhrdina, Séria: Yarichin Bitch Club
Autor: Ogeretsu Tanaka
Počet strán: 270
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 181 x 23 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2019
ISBN: 9781974709281

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
5x
3
4x
2
3x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: