Vinland Saga Deluxe 1

Kód: 9781646519781
62,99 € –9 %
vinland saga deluxe 1 9781646519781 2
62,99 € –9 % 56,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Obľúbená vikingská manga (a anime) séria prichádza v nových deluxe edíciách. Vydajte sa na sever Európy a ponorte sa do napínavého príbehu intríg, pomsty a vojny.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Epická akčná manga pre fanúšikov Game of Thrones, príbeh vojny, kráľovských intríg, napätia a pomsty na pozadí vikingských invázií do Anglicka, teraz vo väčšom, luxusnom formáte! Na prelome 11. storočia je Nórske more v zajatí vikingského teroru. Chytrý Askeladd vedie svoju malú skupinu žoldnierov do Londýna s pomocou neľútostného mladého Thorfinna, syna bojovníka z obávaných Jomsvikingov. Ale toto je spojenectvo z rozumu: Thorfinn prisahal, že jedného dňa zabije Askeladda, aby pomstil smrť svojho otca. Keď rasa zajme princa a zabezpečí si práva na trón, osobná zášť sa stretne s osudom kráľovstva, ktorý visí na vlásku a bude preliata krv!

 

O komikse (manga) v angličtine:

The epic action manga for fans of Game of Thrones, a story of war, royal intrigue, suspense, and revenge set against the backdrop of the Viking invasions of England, now in a larger, deluxe format! At the turn of the 11th century, the Norse Sea is in the grip of Viking terror. The clever Askeladd leads his small band of mercenaries into London with the aid of the ruthless young Thorfinn, son of a warrior in the dreaded Jomsvikings. But this is an alliance of convenience: Thorfinn has sworn to kill Askeladd one day to avenge his father's death. When a race begins to capture the prince and secure the rights to the throne, personal grudges will clash with the fate of a kingdom in the balance, and blood will be spilled!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Vinland Saga
Autor: Makoto Yukimura
Počet strán: 688
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 185 x 57 x 261 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781646519781

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: