Twilight Out of Focus 2

Kód: 9781647292355
17,99 € –5 %
twilight out of focus 2 9781647292355
17,99 € –5 % 16,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Druhá časť yaoi (BL) mangy Twilight out of Focus. Spoznajte príbeh dvoch mužov, ktorí sa nevedia na ničom zhodnúť. No ako to dopadne, keď sú nútení žiť pod jednou strechou?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Čo sa stane, keď dvaja rivalitní režiséri, ktorí sa nenávidia, sú nútení zdieľať jednu strechu? A čo ak má jeden z nich tajomstvo, ktoré si roky nosí v sebe? Pridajte zdieľanú lásku k filmom, BL mangám a nechcený bozk a máte ďalší strhujúci milostný príbeh v Midorigaoka High a pokračovanie Twilight Out of Focus 1.

Jin Kikuchihara, režisér tretieho ročníka, hlavný herec a prezident filmového klubu, a režisér druhého ročníka Giichi Ichikawa sa zhodujú len v máločom. Jin je okázalý, flirtujúci a zameraný na to, aby všetci boli spokojní, zatiaľ čo Giichi očakáva od seba aj od ostatných to najlepšie a kvôli realizácii svojej vízie nebude robiť žiadne kompromisy. Títo dvaja sa neustále hašteria a len ťažko znášajú byť v tom istom klube. Ale čo sa stane, keď ich rodinné problémy prinútia žiť v jednej izbe? Priblížia ich spoločné záujmy ako priateľov, odcudzia ich ešte viac ako rivalov alebo niečo úplne iné?

 

O komikse (manga) v angličtine:

What happens when two rival directors who hate each other's guts are forced to share one roof? And what if one of them has a secret he's been harboring for years? Throw in a shared love of movies, BL manga, and an accidental kiss, and you've got the next heart-pumping love story in Midorigaoka High and the sequel to Twilight Out of Focus 1. Jin Kikuchihara, third-year director, main actor, and president of the film club, and second-year director Giichi Ichikawa see eye-to-eye on very little. Jin is flashy, flirty, and focused on keeping everyone happy, while Giichi expects the best from himself and others, and will compromise nothing to see his vision through. Constantly at each other's necks, the two can hardly stand to be in the same club. But what will happen when family trouble forces them to live in the same room? Will their shared interests bring them closer as friends, push them further apart as rivals, or something else entirely?

Dodatočné parametre

Kategória: Yaoi Manga
Superhrdina, Séria: Twilight Out of Focus
Autor: Jyanome
Počet strán: 236
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 137 x 18 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781647292355

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: