Therapy Game Restart 4

Shizuma a Minato si konečne našli byt, ktorý sa obom páči. Ale pôjde od teraz všetko hladko alebo si pre nich osud pripravil ďalšie výzvy? Obľúbená BL (yaoi) manga pokračuje.

Dostupnosť Vychádza Jún 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974746415
13,99 € –7 % 12,99 €
Therapy Game Restart 4
therapy game restart 4 9781974746415 1
Predobjednávka
13,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Iskry lietajú naďalej v tomto pokračovaní Therapy Game, kde sa Shizuma a Minato učia zvládať záväzky v práci aj láske!

Od zabudnutého jednorazového stretnutia až po plán pomsty si Shizuma a Minato prešli už všetkým. Teraz, keď sú oficiálne pár, ich čakajú nové výzvy a ich krehký vzťah sa musí naučiť lietať!

Minato sa trápil kvôli Shizuminovmu vzťahu s riaditeľkou zvieraciej nemocnice, kde pracuje. Láska ho však upokojí a presvedčí, že riaditeľka neohrozuje ich vzťah. Dvojica odloží tento problém a opäť sa vráti k hľadaniu bytu. Zanedlho im šťastie praje a nájdu miesto, ktoré sa obom páči! Budú spolu konečne bývať, alebo má vesmír opäť iné plány?

 

O komikse (manga) v angličtine:

Sparks continue to fly in this Therapy Game sequel where Shizuma and Minato learn to navigate commitment—in both work and love!

From a forgotten one-night stand to a plan for revenge, Shizuma and Minato have been through it all. But now that they’re officially a couple, new challenges await, and their fledgling relationship must learn to soar!

Minato has been tying himself in knots over Shizuma’s relationship with the director of the animal hospital where he works, but his lover is able to ease his mind and convince him she is of no threat to their relationship. The couple shelves the issue and gets back to apartment hunting, and before long they luck out in finding a place they both like! Will they finally get to live together, or does the universe yet again have other plans?

Dodatočné parametre

Kategória: Yaoi Manga
Superhrdina, Séria: Therapy Game Restart
Autor: Meguru Hinohara
Počet strán: 194
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 178 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781974746415

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: