Tamon's B-Side 3

3. pokračovanie mangy Tamon's B Side o fanúšičke ktorá odhalí, že jej idol je v skutočnosti úplne iný ako na pódiu. Dokáže ho nasmerovať na správnu cestu?

Dostupnosť približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974743483
12,99 €
Tamon's B-Side 3
tamon s b side 3 9781974743483 1
Predobjednávka

O komikse (manga) v slovenčine:

Keď je žiarivá idolská hviezda v skutočnosti smutný chlap, môže mu pomôcť jeho najväčšia faninka udržať sa nad vodou?

Stredoškoláčka Utage Kinoshita pracuje na čiastočný úväzok ako upratovačka, aby si mohla dovoliť svoj fanúšikovský zápal pre Tamona Fukuhara, svojho obľúbeného člena chlapčenskej skupiny F/ACE. Keď ju práca šťastnou náhodou nasmeruje do domu jej idolu, zistí, že skutočný Tamon sa nemôže viac líšiť od jeho divokej a sexi pódiovej osobnosti!

Súťaž F/ACE napreduje a súťaživosť medzi Tamonom a Oriom prerastá z čisto fanúšikovskej hry na... skutočné priateľstvo?! Tamon sa však začne správať čudne, keď začuje, ako Utage povzbudzuje Oriho. Môže byť jej obľúbený spevák naozaj žiarlivý?

 

O komikse (manga) v angličtine:

When a shiny idol is a sad mess in real life, can his number one fan help him stay upbeat?

High schooler Utage Kinoshita works part-time as a housekeeper so she can afford her fangirl obsession with Tamon Fukuhara, her favorite member of boy band F/ACE. When work serendipitously sends her to the home of her idol, she discovers that the real Tamon couldn’t be more different from his wild and sexy onstage persona!

As the F/ACE showdown progresses, Tamon and bandmate Ori’s rivalry transforms their relationship from a mere fan-service facade to…a true friendship?! Tamon starts acting odd, however, after overhearing Utage encouraging Ori. Could Utage’s fave singer actually be jealous?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Tamon's B-Side
Autor: Yuki Shiwasu
Počet strán: 168
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 15 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781974743483

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: