Stranger Things: Příběhy z Hawkinsu

Nové komiksové príbehy z Hawkins odkrývajú tajomstvá z jesene 1983, od lovu v lesoch cez zmiznutie Barb až po hnijúcu úrodu tekvíc, ktorá roznieti spor.

Dostupnosť Ihneď (6 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076795548
13,99 € –7 % 12,99 €
Stranger Things: Příběhy z Hawkinsu
stranger things pribehy z hawkinsu komiks 9788076795548
Novinka
13,99 € –7 %

O komikse v slovenčine:

Prinášame vám súbor úplne nových príbehov vpletených do osnovy deju populárnej netflixovej série! Objavte tajomstvo utajených príbehov z Hawkinsu v Indiane.

Na prvý pohľad budí Hawkins dojem mestečka, kde sa nikdy nedeje nič výnimočné, ale potom sa na jeseň roku 1983 vydajú dvaja lovci len tak s puškami a kartónom pív do okolitých lesov a stanú sa korisťou hrôzostrašnej príšery. Ďalej tu máme zmiznutie Barb Hollandovej, ktorému bude Murray Bauman schopný prísť na kĺb len v prípade, že sa dokáže oslobodiť z okov vlastnej podozrievavej mysle. Nezabudnime na školský filmový projekt, ktorý poskytne Robin Buckleyovej možnosť pracovať s osobou, do ktorej je zamilovaná… ale čo keď to celú citmi opradenú situáciu len sťaží? A nakoniec začne z nepochopiteľných dôvodov uhnívať tohtoročná úroda tekvíc, čo privedie spor medzi dvoma rodinami až k pomyselnému bodu varu.

Spolu s Jody Houserovou sa do Hawkinsu vydávajú aj kresliari Caio Filipe (Stranger Things: Summer Special, Nightwing), Sunando C (End After End), Giorgia Gio Sposito (Lunar Room, Dr. Who), kolorista Dan Jackson (The Strain, Hellboy : Weird Tales) a letterer Nate Piekos (The Umbrella Academy, Black Hammer).

 

O komikse v češtine:

Přinášíme vám soubor zbrusu nových příběhů vpletených do osnovy děje populární netflixovské série! Objevte tajemství utajených příběhů z Hawkinsu v Indianě.

Na první pohled budí Hawkins dojem městečka, kde se nikdy neděje nic výjimečného, ale pak se na podzim roku 1983 vydají dva lovci jen tak s puškami a kartonem piv do okolních lesů a stanou se kořistí hrůzostrašné příšery. Dále tady máme zmizení Barb Hollandové, kterému bude Murray Bauman schopen přijít na kloub jen v případě, že se dokáže osvobodit z okovů vlastní podezřívavé mysli. Nezapomeňme na školní filmový projekt, který poskytne Robin Buckleyové možnost pracovat s osobou, do které je zamilovaná… ale co když to celou city opředenou situaci jen ztíží? A nakonec začne z nepochopitelných důvodů uhnívat letošní úroda dýní, což přivede spor mezi dvěma rodinami až k pomyslnému bodu varu.

Spolu s Jody Houserovou se do Hawkinsu vydávají také kreslíři Caio Filipe (Stranger Things: Summer Special, Nightwing), Sunando C (End After End), Giorgia Gio Spositoová (Lunar Room, Dr. Who), kolorista Dan Jackson (The Strain, Hellboy: Weird Tales) a letterer Nate Piekos (The Umbrella Academy, Black Hammer).

Dodatočné parametre

Kategória: Dark Horse komiks
Superhrdina, Séria: Stranger Things
Autor: Jody Houser
Kresba: Caio Filipe, Sunando C, Giorgia Gio Sposito, Nil Vendrell Pallach
Počet strán: 96
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 168 × 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788076795548

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: