Zaklínač 5: Blednoucí vzpomínky

Piaty komiksový príbeh zaklínača Geralta z Rivie (The Witcher) inšpirovaný knihami Andrzeja Sapkowskeho, na motívy ktorých vznikla populárna videohra a seriál.

Dostupnosť Ihneď (5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788076790285
12,99 €
Zaklínač 5: Blednoucí vzpomínky

O komikse v slovenčine:

Netvorov zostáva pomenej a Geralt premýšľa o novom uplatnení, keď vtom dostane pozvanie od starostky mestečka Badreine – nezvyčajná svorka hmlistov vraj ohrozuje deti.
Zaklínač prácu prijme, avšak rozprávanie miestnych ľudí o útokoch nedáva zmysel a znepokojivé vidiny tiež nespôsobila tlupa prostých netvorov. Podozrivý je každý, život zdanlivo postráda zmysel, nebezpečenstvo rastie - a Geraltovi nezostáva nič iné ako spoľahnúť sa na vlastný úsudok a necúvnuť.

 

O komikse v češtine:

Netvorů zbývá pomálu a Geralt přemýšlí o novém uplatnění, když vtom obdrží pozvání od starostky městečka Badreine – nezvyklá smečka mlhavců prý ohrožuje děti.
Zaklínač práci přijme, avšak vyprávění místních lidí o útocích nedává smysl a znepokojivé vidiny také nezpůsobila tlupa prostých netvorů. Podezřelý je každý, život zdánlivě postrádá smysl, nebezpečí roste – a Geraltovi nezbývá než spolehnout se na vlastní úsudek a necouvnout.

Dodatočné parametre

Kategória: Dark Horse komiks
Superhrdina, Séria: Witcher/Zaklínač
Autor: Bartosz Sztybor
Kresba: Ahmad Mir, Hamidreza Sheykh
Počet strán: 108
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 167 x 258 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9788076790285

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: