Spider-Man: Across the Spider-Verse: The Art of the Movie

Preneste sa do zákulisia Sony Pictures Animation a nahliadnite do tvorby úspešného animovaného filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse od Marvel comics.

Dostupnosť približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
16.9.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781419763991
38,99 € –9 % 35,14 €
Spider-Man: Across the Spider-Verse: The Art of the Movie
spider man across the spider verse the art of the movie 9781419763991 1
38,99 € –9 %

O knihe v slovenčine:

Oficiálna zákulisná príručka k animovanému filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse spoločnosti Sony Pictures Animation

Miles Morales sa vracia v ďalšej kapitole oscarovej ságy Spider-Verse, epickej dobrodružnej cesty, ktorá prenesie Brooklynského Spider-Mana z plného pracovného času a priateľského susedstva cez Multiverse, aby sa spojil s Gwen Stacyovou a novým tímom Spider-People, aby čelili zloduchovi, ktorý je mocnější než všetko, čo kedy stretli.

Spider-Man: Across the Spider-Verse: The Art of the Movie prevádza čitateľov do zákulisia, aby predstavila umenie a umeleckú tvorbu vysoko očakávaného pokračovania animovaného filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse oceneného Akadémiou z roku 2018. Kniha prináša exkluzívne koncepčné kresby, náčrty, návrhy postáv a storyboardy z vizuálne inovatívneho filmu, ako aj rozhovory s kľúčovými tvorcami, ako sú scenáristi/producenti Phil Lord a Christopher Miller, ktorí ponúkajú náhľady do svojho kreatívneho procesu.

 

O knihe v angličtine:

The official behind-the-scenes tie-in book to Sony Pictures Animation’s Spider-Man: Across the Spider-Verse

​Miles Morales returns for the next chapter of the Oscar®-winning Spider-Verse saga, an epic adventure that will transport Brooklyn’s full-time, friendly neighborhood Spider-Man across the Multiverse to join forces with Gwen Stacy and a new team of Spider-People to face off with a villain more powerful than anything they have ever encountered. 

Spider-Man: Across the Spider-Verse: The Art of the Movie takes readers behind the scenes to showcase the art and artistry of Sony Pictures Animation’s highly-anticipated sequel to 2018’s Academy Award–winning animated feature, Spider-Man: Into the Spider-Verse. The ultimate deep dive into the on-screen return of the Spider-Man multiverse, the book features exclusive concept art, sketches, character designs, and storyboards from the visually innovative film, as well as interviews with key creators such as writers/producers Phil Lord and Christopher Miller, who offer insights into their creative process.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Spider-Man
Autor: Ramin Zahed
Počet strán: 224
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 249 x 24 x 300 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9781419763991

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: