Marvel's Avengers Black Panther: War for Wakanda - Art of the Hidden Kingdom

Kód: 9781803360676
39,99 € –70 %
marvel s avengers black panther war for wakanda art of the hidden kingdom
39,99 € –70 % 11,90 €
približne 4-6 týždňov.
Môžeme doručiť do:
5.2.2024
Možnosti doručenia

Artbook k rozšíreniu hry Marvel's Avengers: Black Panther: War for Wakanda. Spoznajte jadinú krajinu s vibraniom, objavte koncepty a tvorivý proces od autorov hry.

Detailné informácie

Podrobný popis

O knihe v slovenčine:

Oficiálny artbook pre rozšírenie hry Marvel’s Avengers: Black Panther: War for Wakanda

Kráľ T'Challa, Čierny panter, oddaný ochranca a súčasný vládca Wakandy, je po zrade a následnej tragédii zaskočený a je pre neho ťažké zveriť svoju povinnosť niekomu inému, dokonca ani svojej sestre Shuri. Zároveň však musí čeliť aj tým, ktorí chcú Wakande ublížiť. Keď sily hlavného zloducha Klawa ohrozia bezpečnosť Wakandy, T'Challa musí proti nim bojovať, aby ochránil všetko a všetkých, na čom mu záleží.

Hráči zažijú príbeh hry a ďalšie misie v pokračujúcej Avengers Initiative v bujných džunglách Wakandy, úplne novom prostredí a jedinom mieste na svete, kde sa nachádza vibranium. Budú môcť tiež preskúmať kráľovský palác, ktorý má výhľad na Birnin Zana, známe ako „Zlaté mesto“, v novej predbežnej základni, ktorá obsahuje Shurino laboratórium, Zawavariho komnaty a wakandskú vojenskú miestnosť.

Odhaľte umeleckú stránku rozšírenia v tejto reprezentatívnej pevnej väzbe, ktorá obsahuje exkluzívne koncepčné náčrty, umenie postáv, storyboardy a plne vykreslené scény spolu s fascinujúcimi pohľadmi do tvorivého procesu od talentovaných tvorcov rozšírenia.

 

O knihe v angličtine:

The official art book for the Marvel’s Avengers expansion Black Panther: War for Wakanda

Blindsided by a betrayal and the resulting tragedy, King T’Challa, the Black Panther, devoted protector and current ruler of Wakanda finds it difficult to entrust his duty to anyone else, even his sister Shuri, while also confronting those who wish to do Wakanda harm. When arch-villain Klaw’s forces threaten Wakanda’s safety, T’Challa must take the fight right to them to defend everything and everyone he holds dear.

Players experience the game’s story and additional missions in the ongoing Avengers Initiative in the lush jungles of Wakanda, an entirely new environment and sole location of the world’s Vibranium. They also get to explore the Royal Palace that overlooks Birnin Zana, known as “The Golden City,” in a new Outpost that contains Shuri’s laboratory, Zawavari’s chambers, and the Wakandan War Room.

Unmask the artistry behind the expansion in this showpiece hardback book containing exclusive concept sketches, character art, storyboards, and fully rendered scenes alongside fascinating insights into the creative process from the talented creators of the expansion.

Dodatočné parametre

Kategória: Artbook, Teória
Superhrdina, Séria: Black Panther
Autor: Matthew Pellett
Počet strán: 160
Prevedenie: Pevná väzba
Rozmer: cca 302 x 273 x 20 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2022
ISBN: 9781803360676

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: