Shaman King Omnibus 4 (Vol. 10-12)

Kód: 9781646512423
Novinka
Neohodnotené
€19,99
Ihneď

Vo svete, kde šamani komunikujú s mŕtvymi a vyvolávajú silu legendárnych duchov, aby porazili svojich nepriateľov telom i dušou, je Yoh tínedžer s najvyššou ambíciou: stať sa kráľom šamanov. Spoločne s jeho priateľmi Amidamaru,...

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga):

Najpredávanejšia akčná manga sa vracia v 600-stranových vydaniach s remastrovaným prekladom a novým obalom od tvorcu Hiroyuki Takei! Ponorte sa do klasického dobrodružstva Shonen Jump, ktorého svet mystických duchov a napínavých bitiek inšpiroval klasické anime.

Manga Shaman King Omnibus 4 obsahuje 3 diely (10-12) pôvodného vydania, ktoré obsahuje aktualizovaný preklad, späť v tlači po viac ako 20 rokoch po prvom vydaní!

Z obsahu:

In a world where shamans communicate with the dead and call forth the power of legendary spirits to defeat their enemies in both body and soul, Yoh is a teenager with the ultimate ambition: to become the Shaman King, the one and only shaman who may commune with the Great Spirit and help remake the world for the better. But the road to this pinnacle of spiritual power runs through the Shaman Fight, a gauntlet of battles with rival mediums who call forth dizzying powers from the world of the dead in their own bids for the crown. At Yoh's side is Anna, his coach, fiancée, and a powerful medium in her own right. Sure, it'd be nice if Yoh had a little more time to train and mature...but the Shaman Fight is only held once every 500 years, so he's going to have to grow up quick!

Dodatočné parametre

Kategória: MANGA
Superhrdina, Séria: Shaman King
Autor: Hiroyuki Takei
Počet strán: 576
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 190 x 44 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781646512423

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: