Psycho-Pass: Inspektor Šin'ja Kógami 4

Kód: 9788027713875
8,99 €
Ihneď (10 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Štvrtá časť detektívnej manga série Psycho-Pass, ktorej dej sa odohráva v budúcnosti. Sledujte Kógamiho na pátraní po stope záhadnej ryžovej farmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Svet budúcnosti, kde duševný stav rozhoduje o vašom živote. Pod neustálym dohľadom systému Sibyla má každý obyvateľ svoj vlastný psycho-pass, hodnotu, ktorá na základe stresu a ďalších faktorov určuje index zločinnosti. Je potom na zamestnancoch Úradu verejnej bezpečnosti, aby vykonali rozsudok, ktorý nad potenciálnymi i skutočnými zločincami systém vynesie.

Ako sa ryža, kedysi najzásadnejšia potravina v celom Japonsku, stala zakázanou potravinou? Vyšetrovanie privedie Kógamiho a jeho tím z 3. detektívneho oddelenia pri pátraní po tajnej ryžovej farme až do hlbín Špeciálneho sektora a k tajomnej žene s menom Kirika Nózenová.

 

O komikse (Manga) v češtine:

Svět budoucnosti, kde duševní stav rozhoduje o vašem životě. Pod neustálým dohledem systému Sibyla má každý obyvatel svůj vlastní psycho-pass, hodnotu, která na základě stresu a dalších faktorů určuje index zločinnosti. Je pak na zaměstnancích Úřadu veřejné bezpečnosti, aby vykonali rozsudek, který nad potenciálními i skutečnými zločinci systém vynese.

Jak se rýže, kdysi nejzásadnější potravina v celém Japonsku, stala zakázanou potravinou? Vyšetřování přivede Kógamiho a jeho tým z 3. detektivního oddělení při pátrání po tajné rýžové farmě až do hlubin Speciálního sektoru a k tajemné ženě se jménem Kirika Nózenová.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Psycho-Pass: Inspektor Šin'ja Kógami
Autor: Goto Midori
Kresba: Gen Urobuchi
Počet strán: 180
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 128 x 182 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2023
ISBN: 9788027713875

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: