One Piece 3In1 Edition 29 (Includes 85, 86, 87)

Kód: 9781974705085
13,99 € –7 %
one piece 3in1 edition 29 includes 85 86 87 9781974705085
13,99 € –7 % 12,99 €
Ihneď (4 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Cesta Monkey D. Luffyho a jeho posádky v mange (a anime) pokračuje. Sanjiho čaká politicky naplánovaná svadba. Dokáže ho Straw Hat Crew zachrániť z "pazúrov" obávanej Big Mom?

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Pridaj sa k Monkey D. Luffymu a jeho odvážnej posádke pri hľadaní legendárneho pokladu, One Piece.

Už ako dieťa sníval Monkey D. Luffy o tom, že sa stane Kráľom pirátov. No jeho život sa obrátil naruby, keď omylom zjedol Diabolské ovocie Gomu Gomu, prekliate ovocie, ktoré mu dalo schopnosť natiahnuť sa ako guma. Jediná nevýhoda? Už nikdy nebude môcť plávať, čo je vážna prekážka pre ambiciózneho morského vlka! Po rokoch sa Luffy vydáva na cestu za hľadaním "One Piece", o ktorom sa hovorí, že je najväčším pokladom na svete...

Sanji je nútený uzavrieť politický sobáš vďaka svojej intrigánskej rodine. Luffy a členovia ďalší posádky vstúpia na nepriateľské územie, aby sa ho pokúsili zachrániť. Ak chcú uspieť, budú musieť spolupracovať so spojencami, ktorým ani nedôverujú. Ale prvé veci na prvom mieste: ako narušia najväčšiu svadbu v pirátskom svete?!

 

O komikse (manga) v angličtine:

Join Monkey D. Luffy and his swashbuckling crew in their search for the ultimate treasure, the One Piece.

As a child, Monkey D. Luffy dreamed of becoming King of the Pirates. But his life changed when he accidentally ate the Gum-Gum Fruit, an enchanted Devil Fruit that gave him the ability to stretch like rubber. Its only drawback? He’ll never be able to swim again—a serious handicap for an aspiring sea dog! Years later, Luffy sets off on his quest to find the “One Piece,” said to be the greatest treasure in the world…

With Sanji forced into a political marriage by his scheming family, Luffy and members of the Straw Hats enter enemy territory to try to rescue him. The Straw Hats will need to work with allies they don't even trust if they hope to succeed. But first things first: how will they crash the biggest wedding in the pirate world?!

Dodatočné parametre

Kategória: One Piece
Superhrdina, Séria: One Piece
Autor: Eiichiro Oda
Počet strán: 608
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 30 x 190 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2019
ISBN: 9781974705085

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: