Nakresli si vlastní komiks

Nakresli si vlastný komiks – staň sa superhrdinom, vymýšľaj príbehy a rozvíjaj svoju kreativitu! Zošit plný komiksových šablón. Vytvor jedinečný príbeh podľa seba!

Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 8594050438019
7,99 €
Nakresli si vlastní komiks

O komikse v slovenčine:

Perfektný darček nielen pre začínajúcich umelcov! Je to tiež skvelý prostriedok na skrátenie času na cestách alebo v čakárňach.
Chceš sa stať akčným hrdinom? Nakresli sa do komiksu! Vymýšľaj vlastné postavy, reálne aj fantazijné svety a príbehy všetkých žánrov a stvárni ich do pripravených komiksových šablón. Či budeš kresliť či maľovať rozprávky, mangy, vtipy, sci-fi alebo fantasy, zabavíš sa na dlhé hodiny, budeš rozvíjať svoju fantáziu, kreativitu aj kresliarske umenie. Môžeš vytvárať krátke jednostránkové komiksy aj dlhšie príbehy s farebnejšími zápletkami, sám, sama alebo s kamarátmi – je to úplne na tebe!

 

O komikse v češtine:

Perfektní dárek nejen pro začínající umělce! Je to také skvělý prostředek k ukrácení času na cestách nebo v čekárnách.
Chceš se stát akčním hrdinou? Nakresli se do komiksu! Vymýšlej vlastní postavy, reálné i fantazijní světy a příběhy všech žánrů a ztvárni je do připravených komiksových šablon. Ať budeš kreslit či malovat pohádky, mangy, vtipy, sci-fi nebo fantasy, zabavíš se na dlouhé hodiny, budeš rozvíjet svou fantazii, kreativitu i kreslířské umění. Můžeš vytvářet krátké jednostránkové komiksy i delší příběhy s barvitějšími zápletkami, sám, sama nebo s kamarády – je to úplně na tobě!

Dodatočné parametre

Kategória: Nezaradené komiksy
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Zuzana Neubauerová
Počet strán: 80
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 210 x 297 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
EAN: 8594050438019

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: