Masterful Cat Is Depressed Again Today 1

Kód: 9781648276057
14,99 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Manga komédia o gigantickej mačke, ktorá upratuje a varí. Saku si myslela, že Yukichi bude jej domácim miláčikom, no nečakala, že sa stane jej partnerom v domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Sladká manga komédia o mačke, ktorá varí, čistí a zvláda dospelácke úlohy lepšie ako žena, ktorá od nej očakávala, že bude len domácim miláčikom! Keď Saku prichýlila túlavého čierneho kocúra, nikdy nečakala, že sa stane jej domácim partnerom. Ale Yukichi, obrovský kocúr, ktorý je väčší ako Saku, nie je obyčajná mačka. Je veľmi hrdý na svoje kulinárske zručnosti a dobrý výpredaj v supermarkete mu vždy rozhýbe fúzy. Saku síce ešte nemá svoj život úplne pod kontrolou, ale aspoň má Yukichiho!

 

O komikse (manga) v angličtine:

A sweetly comedic manga about a cat who cooks, cleans, and succeeds at adulting more than the woman who expected him to be a pet! When Saku took in a stray black cat, she never expected that he would become the equivalent of a housekeeping life partner. But Yukichi, a giant cat who towers over Saku, is not your ordinary feline. He takes great pride in his culinary skills, and a good sale at the supermarket always gets his whiskers twitching. Saku may not have her act together yet, but at least she has Yukichi!

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Hitsuzi Yamada
Počet strán: 180
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 150 x 10 x 208 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2021
ISBN: 9781648276057

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: