Magie Svaté je všemocná 5

Sei, mladá úradníčka prenesená do iného sveta, sa ocitá v centre tajomstva, keď jej magická sila ovplyvní liečivé byliny a vydáva sa na nebezpečnú výpravu do lesa. Zisti, ako to dopadne!

Dostupnosť Ihneď (6 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9788027723249
8,99 €
Magie Svaté je všemocná 5

O komikse (manga) v slovenčine:

Mladá úradníčka Sei, ktorá sa vracala domov neskoro večer, bola záhadne prenesená do iného sveta. Jej zvláštna magická sila pokryla liečivé byliny v kráľovskej záhrade podivným zlatým prachom a zvýšila tak ich účinnosť o polovicu! Je možné, že by to bola „mágia svätých“? Keď sa ale túto zvláštnu moc pokúsi použiť znova, nemá príliš veľký úspech. S hlavou plnou starostí sa na kráľovský príkaz vydáva na výpravu do západného lesa.

Séria je známa predovšetkým pod názvom The Saint's Magic Power is Omnipotent (anglický názov), ako pod originálnym názvom Seijo no Maryoku wa Bannou desu.

 

O komikse (manga) v češtine:

Mladá úřednice Sei, která se vracela domů pozdě večer, byla záhadně přenesena do jiného světa. Její zvláštní magická síla pokryla léčivé byliny v královské zahradě podivným zlatým prachem a zvýšila tak jejich účinnost o polovinu! Je možné, že by to byla „magie svatých“? Když se ale tuto zvláštní moc pokusí použít znovu, nemá příliš velký úspěch. S hlavou plnou starostí se na královský příkaz vydává na výpravu do západního lesa.

Série je známá především pod názvem The Saint's Magic Power is Omnipotent (anglický název), než pod originálním názvem Seijo no Maryoku wa Bannou desu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Magie Svaté je všemocná
Autor: Yuka Tachibana
Kresba: Fujiazuki
Počet strán: 184
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 128 x 182 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9788027723249

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: