King in Limbo Omnibus 2 (Vol. 3-4)

Omnibusové vydanie mangy King in Limbo. Choroba menom Spánok je po rokoch späť a jedinou nádejou na záchranu je King. Ale čo ak chorobu niekto tentokrát zámerne vypustil?

Dostupnosť Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9798888770122
24,99 € –6 % 23,27 €
King in Limbo Omnibus 2 (Vol. 3-4)
king in limbo omnibus 2 vol 3 4 manga 9798888770122 1
24,99 € –6 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Od tvorcu oceňovanej mangy Apple Children of Aeon prichádza strhujúca šesťdielna napínavá manga o traume, uzdravení, priateľstve a o tom, čo znamená byť "chorý" alebo "zdravý". Must-have pre fanúšikov napínavých a komplexných mang ako Monster od Naokiho Urasawu a Promised Neverland.

Šepká sa o tom v panike: Spánok sa vrátil.

Pred ôsmimi rokmi spánková choroba, ktorá sa živila traumatickými spomienkami, ohrozovala ľudskú civilizáciu. Len dvojčlenný tím, ktorý sa ponoril do mysle postihnutého pacienta, ju mohol vyliečiť, a to s veľkým rizikom. Najschopnejším z týchto "potápačov" bol Rune Winter, krycie meno King, jediný, kto dokázal Spánok vyliečiť a pritom nechať pacientovu myseľ neporušenú. Teraz je choroba späť a tento nový kmeň môže opätovne nakaziť už vyliečených pacientov. Keď hrozí, že sa tajomstvo prevalí, King a jeho nový partner, zdravotne postihnutý veterán námorníctva Adam Garfield, narazia na dôkazy, ktoré naznačujú nemysliteľné: Vypustil niekto tento nový Spánok zámerne?

Omnibusové vydanie obsahuje 3. a 4. časť.

 

O komikse (manga) v angličtine:

From the creator of Apple Children of Aeon comes a gripping, six-volume thriller manga about trauma, healing, friendship, and what it means to be "sick" or "healthy." A must for fans of suspenseful, complex manga like Naoki Urasawa’s Monster and The Promised Neverland.

In panicked whispers, the word spreads: The Sleep has returned.

Eight years ago, a sleeping sickness that fed on traumatic memories threatened human civilization. Only a two-person team, diving into the stricken patient's mind, could cure it, and at great risk. The most skilled of these "divers" was Rune Winter, codename King, the only one who could cure the Sleep while leaving the patient's mind intact. Now the sickness is back, and this new strain can reinfect patients who've been cured. As the secret threatens to leak, King and his new partner, disabled Navy veteran Adam Garfield, have stumbled upon evidence that suggests the unimaginable: Did someone release this new Sleep deliberately?

Omnibus edition includes Parts 3 and 4.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Ai Tanaka
Počet strán: 320
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 25 x 208 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9798888770122

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

File:Kōdansha logo.png - Wikimedia Commons