Happy Shop

Kód: 9781637152799
16,99 € –7 %
happy shop komiks 9781637152799 1
16,99 € –7 % 15,67 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Komiks Happy Shop o Darcy, ktorá našla obchod, kde sa predávajú šťastné pocity. Úprimný príbeh o pomoci svojim blízkym a pochopení vlastných pocitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse v slovenčine:

Vitajte v Happy Shope!

Jedenásťročná Darcy sa práve presťahovala do novej krajiny. Cíti sa stratená a chýbajú jej priatelia. Vtedy narazí na obchod plný tajomných žiarivých téglikov s vecami ako „Zobratie posledného svetra na stojane v zľave“ a „Ideálne počasie vo svadobný deň“. Na Darcyne veľké prekvapenie – tento obchod predáva šťastné pocity.

Keď Darcy náhodou rozbije jeden z nenahraditeľných pohárov, musí to vynahradiť obchodníkom Fride a Flore robením domácich prác v obchode a čoskoro dostane za úlohu zbierať pocity šťastia. Učí sa však, že kúzelnícky biznis je všetko iné, len nie magické. Keďže je zákazníkov menej ako kedykoľvek predtým, Frida a Flora možno budú musieť zavrieť obchod. Dostane Darcy nápad, ako zachrániť Happy Shop? Čo ak predávali viac ako len šťastné pocity?

Od debutovej spisovateľky a ilustrátorky Brittany Long Olsen prichádza The Happy Shop, úprimný príbeh o pomoci tým, ktorých milujete, a pochopení vašich pocitov.

 

O komikse v angličtine:

Welcome to the Happy Shop!

Eleven-year-old Darcy just moved to a new country. She’s feeling lost and misses her friends back home. That’s when she stumbles upon a shop full of mysterious glowing jars labeled with things like “Picking up the last sweater on the rack and it’s on sale” and “Having the perfect weather on your wedding day.” Much to Darcy’s surprise–this store sells happy feelings.

After Darcy accidentally breaks one of the irreplaceable jars, she must make it up to the shopkeepers, Frida and Flora, by doing chores around the store, and is soon tasked with collecting happy feelings. But she learns that the magical business is anything but magical. With fewer customers than ever, Frida and Flora might have to close their doors. Can Darcy think of an idea to save the Happy Shop? What if they sold more than just happy feelings?

From debut writer and illustrator Brittany Long Olsen comes The Happy Shop, a heartfelt story about helping those you love and understanding your feelings.

Dodatočné parametre

Kategória: Komiksy pre deti
Superhrdina, Séria: Rôzne
Autor: Brittany Long Olsen
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 152 x 8 x 228 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781637152799

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: