Ghost in the Shell 1 (česky)

Kód: 9788074494901
21,99 €
Ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Kultová manga, ktorá inšpirovala niekoľko preslávených  filmov, počítačových hier a úžasný animovaný seriál. Ghost in the Shell je dielo, ktoré položilo základy pre modernú mangu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga):

Kultová manga, ktorá inšpirovala niekoľko preslávených  filmov, počítačových hier a úžasný animovaný seriál. Ghost in the Shell je dielo, ktoré položilo základy pre modernú mangu. Kresliar a scenárista Masamune Shirow je tak ikonickou postavou, že pri nákupu práv sa muselo podpísať, že i v českej mutácií komiksu zostanú zachované ním napísané zvukové efekty a poznámky - a budú sa prekladať samostatne. Toto skrátka nie je len akčné sci-fi. Masamune Shirow do mangy vložil vlastnú filozofiu, tézy o sociálnych problémoch i následkoch technologického vývoja. Aj to je dôvod, prečo sa ku Ghost in the Shell stále vracajú ako čitatelia, tak aj tvorcovia, ktorí hľadajú inšpiráciu.

Z obsahu:

Píše se jednadvacáté století a hranice mezi člověkem a strojem je čím dál nejasnější. Lidé mají mechanické implantáty a stroje jsou vylepšovány pomocí lidské tkáně. Agentka Motoko Kusanagi je členem speciální jednotky, která pronásleduje nebezpečné teroristy a kyberzločince. Především vražedné hackery, kteří se dokáží nabourat i do lidského mozku. A za tím vším stojí možná ještě něco víc...

 

Dodatočné parametre

Kategória: MANGA
Superhrdina, Séria: Ghost in the Shell
Autor: Shirow Masamune
Počet strán: 350
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 146 x 215 mm
Jazyk: po česky
Rok vydania: 2017
ISBN: 9788074494901

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: