Blue Morning 04

Kód: 9781421555553
11,99 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Štvrté pokračovanie BL (boys love) manga série Blue Morning o mladom Akihitovi a jeho komorníkovi Katsuragim. Po tom, čo komorník odišiel, sa Akihito správa neslušne.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Katsuragiho rodokmeň je konečne odhalený. Po odhalení pravdy opúšťa domácnosť Kuze a odchádza do domu Ishizaki v snahe podporovať Akihita zvonku. Keď sa mu však dostanú do uší klebety o Akihitovom neslušnom správaní, ponáhľa sa späť, aby videl svojho mladého pána. Akihito sa mu potom dramaticky prizná, že nielenže zrušil zásnuby, ktoré sú kľúčové pre hodnosť, na ktorú je Katsuragi taký hrdý, ale že sa vyhrážal aj markíze Moriyamovej!

 

O komikse (manga) v angličtine:

Katsuragi’s lineage is finally revealed. Once the truth is discovered, he leaves the Kuze household for the Ishizaki home in an attempt to support Akihito from the outside. However, when rumors of Akihito’s impropriety reach his ears, he rushes back to see his young master. Akihito then makes the dramatic confession that not only has he broken off the engagement crucial to the rank Katsuragi is so proud of, but he has also made threats against Marquise Moriyama!

Dodatočné parametre

Kategória: Yaoi Manga
Superhrdina, Séria: Blue Morning
Autor: Shoko Hidaka
Počet strán: 218
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 18 x 181 cm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2014
ISBN: 9781421555553

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: