Blue Exorcist 29

Exorcisti bojujú v epickom súboji so Satanom, Rin sa znovuzrodí a Sheimi drží kľúč k jeho uväzneniu, zatiaľ čo samotný čas sa prekrúca pod Satanovou mocou. 

Dostupnosť Vychádza September 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974746248
10,99 €
Blue Exorcist 29
blue exorcist 29 manga 9781974746248 1
Predobjednávka

O komikse (manga) v slovenčine:

Rin a jeho spolužiaci z exorcizmu sú uprostred tajnej vojny proti temným silám. Rin, vychovávaný slávnym exorcistom Fujimotom, nikdy nepoznal svojho pravého otca. Až po osudovej hádke sa dozvedá hroznú pravdu – v jeho žilách koluje krv démonského lorda Satana! Rin sa zaprisahá poraziť Satana, ale to znamená vstúpiť na Záhadnú Akadémiu Pravého Kríža a stať sa exorcistom.

Rytieri Pravého Kríža a Exwire spustili na všetkých frontoch plnohodnotný útok na Satana. Rin sa postavil Satanovi zoči-voči a hoci bol roztrhnutý na kusy, jeho démonská podstata mu umožní znovu sa sformovať a pokračovať v boji. Medzitým Šemihaza začne rituál, ktorým chce Satana skryštalizovať a uväzniť – a v tomto rituále bude hrať Shiemi kľúčovú úlohu. Keď Satan posunie svoju premenu na novú úroveň, pod jeho mocou sa prekrúca aj samotný čas a všetkým ukáže budúcnosť, akú si ani nevedia predstaviť…

 

O komikse (manga) v angličtine:

Rin and his exorcist classmates are caught in a secret war against the forces of darkness.

Raised by Father Fujimoto, a famous exorcist, Rin Okumura never knew his real father. One day a fateful argument with Father Fujimoto forces Rin to face a terrible truth—the blood of the demon lord Satan runs in Rin’s veins! Rin swears to defeat Satan, but doing that means entering the mysterious True Cross Academy and becoming an exorcist himself.

The Knights of the True Cross and the Exwires have fully engaged Satan on all fronts. Rin confronted Satan head-on, and despite being blown apart, Rin’s own demonic nature allows him to reform and stay in the fight. Meanwhile, Shemihaza begins a ritual to crystallize and trap Satan—a ritual that Shiemi will play a crucial part in. When Satan takes his transformation to the next level, even time itself warps under his power, showing everyone a future they could never have imagined…

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Blue Exorcist
Autor: Kazue Kato
Počet strán: 226
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 191 x 18 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781974746248

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vizmedia - YouTube