Blue Box 11

Bedmintonista Taiki sa zamiluje do basketbalistky Chinatsu, no cesta k láske v športe si vyžiada vytrvalosť a prekonanie prekážok. Prečítaj si 11. diel mangy Blue Box.

Dostupnosť Vychádza August 2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781974745968
12,99 € –7 % 11,99 €
Blue Box 11
blue box 11 manga 9781974745968 1
Predobjednávka
12,99 € –7 %

O komikse (manga) v slovenčine:

Taiki Inomata miluje bedminton, ale musí prejsť ešte dlhú cestu, kým sa dostane do národnej ligy. Keď Taiki vidí, ako si dievča z vyššej triedy Chinatsu Kano trénuje v dievčenskom basketbalovom tíme, ihneď sa do nej zamiluje. Po nečakanom zvrate udalostí, ktorý ich zblíži, šport už nemusí byť prvou vecou, ​​na ktorú myslia!

Taiki vyhráva vyčerpávajúcu skúšku odolnosti proti skvelému Matsuokovi, aby si zabezpečil vstupenku na ďalší basketbalový zápas Chinatsu. Ale plánuje odovzdať svoju cenu Yumeke v nádeji, že uzná tvrdú prácu Chinatsu, ktorú spoznal a miluje. Pomôže Taikiho úsilie Chinatsu napraviť tento napätý vzťah?

 

O komikse (manga) v angličtine:

Taiki Inomata loves badminton, but he has a long way to go before he can reach nationals. When Taiki sees upperclassman Chinatsu Kano practicing her heart out on the girls’ basketball team, he falls for her hard. After an unexpected turn of events brings the two closer together, sports might not be the first thing on their minds anymore!

Taiki wins a grueling test of endurance against the cool Matsuoka to secure a ticket to Chinatsu’s next basketball game. But he plans to give his prize to Yumeka, hoping she’ll acknowledge the hardworking Chinatsu he’s come to know and love. Will Taiki’s efforts help Chinatsu mend this strained relationship?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Blue Box
Autor: Kouji Miura
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 15 x 191 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2024
ISBN: 9781974745968

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vizmedia - YouTube