Attack On Titan Season 1 Part 2 Manga Box Set

Kód: 9781632367006
43,99 € –9 %
attack on titan season 1 part 2 manga box set 9781632367006
43,99 € –9 % 39,89 €
Ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Zberateľský manga box, ktorý zahŕňa časti 5-8 Attack on Titan a tiež bonusové nálepky obľúbených postáv. Ponorte sa do populárneho príbehu, ktorý poznáte z anime.

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (Manga) v slovenčine:

Pokračujte vo svojej ceste za múrmi s mangou, ktorá inšpirovala druhú polovicu 1. sezóny hitového anime Attack on Titan! Zahŕňa zv. 5-8. Súčasťou sú aj dva EXKLUZÍVNE balíčky nálepiek s vašimi obľúbenými postavami! 

Po tom, čo pomohol posádke k víťazstvu a znovuzískal štvrť Trost od Titanov, sa Eren prebudí vo väzenskej cele. Pre obyčajných ľudí môže byť hrdinom, ale medzi vodcami ľudstva strach z Erenových tajomných schopností ohrozuje jeho ďalšie prežitie. Iba trvanie tvrdohlavého a pragmatického Erwina Smitha, veliteľa Preskúmavacieho zboru, dáva Erenovi šancu: Musí sa preukázať za Múrmi a priniesť dôkazy z domu svojej rodiny späť z územia titánov a zvyšok armády ho nechá žiť. Ale čoskoro po tom, čo zbor prejde bránou, sa objaví nová a hrozná hrozba - hrozba, o ktorej Erwin môže vedieť viac, ako pripúšťa.

 

 

O komikse (Manga) v angličtine:

Continue your journey outside the walls with the manga that inspired the second half of season 1 of the hit anime Attack on Titan! Includes Vols. 5-8. Also includes two EXCLUSIVE sticker sets featuring your favorite characters!

After helping the Garrison to victory, retaking Trost District from the Titans, Eren awakens in a prison cell. He may be a hero to the common people, but among the leaders of humanity, fear of Eren's mysterious powers threatens his continued survival. It's only the insistence of the tenacious and pragmatic Erwin Smith, leader of the Survey Corps, that wins Eren a chance: Prove himself outside the Walls, and bring the evidence from his family home back from Titan territory, and the rest of the military will let him live. But soon after the Corps passes through the gate, a new and terrible threat appears -- one that Erwin may know more about than he's letting on.

Dodatočné parametre

Kategória: Attack on Titan/Útok titánů
Superhrdina, Séria: Attack on Titan/Útok titánů
Autor: Hajime Isayama
Počet strán: 768
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 128 x 201 x 69 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2018
ISBN: 9781632367006
Balenie: Fólia, Kartón, Box

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: