Attack on Titan: Before the Fall 06

Kód: 9781632362247
12,99 €
Ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Prečítajte si šiesty diel prequelu k manga a anime sérii Attack on Titan. Séria Before the Fall sleduje následky otvorenia jednej z brán a nájdenia "dieťaťa titánov".

Detailné informácie

Podrobný popis

O komikse (manga) v slovenčine:

Krutý a temný prequel k Attack on Titan! Ľudstvo sa naučilo žiť v blahobyte za svojimi vysokými múrmi, chránené pred obrovskými Titánmi. Ale keď kult uctievajúci Titánov otvorí jednu z brán, Titan spôsobí chaos a pohltí kultistov. Po skončení besnenia sú dvaja mladí členovia prieskumného zboru šokovaní, keď objavia čiastočne strávenú mŕtvolu tehotnej ženy - s jej dieťaťom stále živým vnútri nej! Aký bude osud tohto "dieťaťa Titánov"? A ako sa ľudstvo naučí vyrovnať s hrozbou Titánov?

 

O komikse (manga) v angličtine:

A gory, dark prequel series to Attack on Titan! Humanity has learned to live in complacency behind its high walls, protected from the giant Titans. But when a Titan-worshipping cult opens one of the gates, a Titan wreaks havoc, consuming the cultists. After the rampage is over, two young Survey Corps members are shocked to discover a pregnant woman's partially digested corpse - with her baby still alive inside it! What will the fate of this "child of the Titans" be? And how will humanity learn to cope with the Titan threat?

Dodatočné parametre

Kategória: Attack on Titan/Útok titánů
Superhrdina, Séria: Attack on Titan/Útok titánů
Autor: Ryo Suzukaze
Počet strán: 192
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 18 x 193 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2016
ISBN: 9781632362247

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: