Assassination Classroom 16

Ďalšie pokračovanie obľúbenej manga (a anime) série Assassination Classroom, v ktorom sa dozvedáme, že Koro Sensei plánuje zničiť planétu Zem. 

Dostupnosť Ihneď (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 9781421590912
10,99 € –4 % 10,49 €
Assassination Classroom 16
assassination classroom 16 9781421590912
10,99 € –4 %

O komikse (Manga) v slovenčine:

Už ste sa niekedy pristihli ako kričíte "Môžem zabiť toho učiteľa"?

Čo by bolo potrebné na ospravedlnenie takého asociálneho správania a týždňov po škole? Zvlášť ak je to najlepší učiteľ, akého ste kedy mali? Známka F na teste? Opätovné zlé vyslovenie vášho mena pri sčítaní žiakov? A čo vyhodiť do povetria Mesiac a pohroziť, že to isté urobíte aj so Zemou, pokiaľ ho najprv nezabijete?! A navyše odmena 100 miliónov dolárov od ministerstva obrany!

Dobre, teraz, keď ste sa rozhodli... ako to chcete dosiahnuť? Čo má vaša trieda patetických zúfalcov vo svojom arzenáli, aby bojovala proti učiteľovej mimozemskej technológii, bizarným schopnostiam a... chápadlám?!

Koro Sensei rozpráva všetko: svoje bývalé povolanie, svoju prezývku, šialených vedcov zodpovedných za jeho jedinečnú chobotnicovitú fyziognómiu, lásku svojho života a dôvod, prečo chce učiť študentov triedy 3-E. Nové svetlo vrhá nielen na svoj charakter, ale aj na dôvod, prečo sa zaviazal, že v marci zničí Zem. Zmenia tieto odhalenia odhodlanie triedy 3-E zavraždiť svojho učiteľa (a zachrániť planétu)?

 

O komikse (Manga) v angličtine:

Ever caught yourself screaming, “I could just kill that teacher”?

What would it take to justify such antisocial behavior and weeks of detention? Especially if he’s the best teacher you’ve ever had? Giving you an “F” on a quiz? Mispronouncing your name during roll call...again? How about blowing up the moon and threatening to do the same to Mother Earth—unless you take him out first?! Plus a reward of a cool 100 million from the Ministry of Defense!

Okay, now that you’re committed... How are you going to pull this off? What does your pathetic class of misfits have in their arsenal to combat Teach’s alien technology, bizarre powers and...tentacles?!

Koro Sensei tells all: his former profession, his nickname, the mad scientists responsible for his unique cephalopod physiognomy, the love of his life, and why he wants to teach the 3-E students. New light is shed not only on his character, but on the reason he vowed to destroy the Earth in March. Will these revelations change 3-E’s commitment to assassinating their teacher (and saving the planet)?

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie Manga série
Superhrdina, Séria: Assassination Classroom
Autor: Yusei Matsui
Počet strán: 200
Prevedenie: Brožovaná väzba
Rozmer: cca 127 x 191 x 15 mm
Jazyk: po anglicky
Rok vydania: 2017
ISBN: 9781421590912

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: